MENU
Shporta

Produkte & Aksesore per Makine

 Produkte & Aksesore per Makine

Aromatizues Baseus per Ambientin Aromatizues Baseus per Ambientin
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: BASEUS
Aromatizues Baseus per AmbientinPershkrimi i ProduktitEmri :  AromatizuesMarka : BASEUSMateriali : ABS + PPTensioni : 5VRryma : 1.0 ARryma e funksionimit : 110 mAKapaciteti : 3.7 V / 650 mAhNderfaqja : USBKoha e karikimit : rreth 2 oreKoha e perdorimit : rreth 8 oreMaterial cilesor dhe rez..
1,499Leke 1,999Leke
Aromatizues Baseus per Makine Aromatizues Baseus per Makine
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: BASEUS
Aromatizues Baseus per Makine Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
1,499Leke 1,999Leke
Aromatizues Baseus per Makine i Vogel Aromatizues Baseus per Makine i Vogel
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: Baseus
Aromatizues Baseus per Makine Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
1,499Leke 1,999Leke
Aromatizues Usams per Makine Aromatizues Usams per Makine
Blerje e sigurte I Ri -20 %
Modeli: Usams
Aromatizues Usams per Makine Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    ..
1,599Leke 1,999Leke
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Blerje e sigurte -11 %
Modeli: Baseus
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste EmergjentePershkrimi i ProduktitEmri :  Bateri e JashtmeModeli : BasesusKapaciteti : 8000 mAhHyrje : DC 5V/ 2.1A MAXDalje : DC  5V/2.4A MAXPermasat : 160*80*28.8mmPesha : 372gAutomjetet qe per..
7,999Leke 8,999Leke
Doreze Per Pastrim|Doreze Mikrofiber Doreze Per Pastrim|Doreze Mikrofiber
Blerje e sigurte -30 %
Modeli: Doreze Mikrofiber
Doreze Per Pastrim |Doreze MikrofiberPermasa:26x18cmE pershtatshme :Per larjen e makines.Perdorim te gjere ne pastrimin e shtepise,zyrave.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndod..
699Leke 999Leke
Fishe Earldom 3in1 Aux AUX09 per Celular/Pajisje Elektronike/Makina Fishe Earldom 3in1 Aux AUX09 per Celular/Pajisje Elektronike/Makina
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Earldom
Fishe Earldom 3in1 Aux AUX09 per Celular/Pajisje Elektronike/MakinaPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe EarldomGjatësia :120 cm.Materiali: Aliazh alumini + TPUDetaje : I pajtueshëm me të gjitha pajisjet me AUXI pajtueshëm me pajisjet iPhone, iPad me portin Tipi C.I pajtueshëm me t..
1,999Leke 2,499Leke
Fshese Dore me Vakum per Pastrimin e Makines ET-V1|Handheld Vacuum Sweeper ET-V1 Fshese Dore me Vakum per Pastrimin e Makines ET-V1|Handheld Vacuum Sweeper ET-V1
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Fshese me Vakum
Fshese Dore me Vakum per Pastrimin e Makines ET-V1|Handheld Vacuum Sweeper ET-V1Pershkrimi i ProduktitEmri :  Fshese DoreFuqia : 80WKoha e punës: 13-15 minutaKoha e karikimit: 2.5 HBateria: 4000mAh / 3.7VDetaje : Fshese dore me korent perdoret per te pastruar cdo grimce qe mund te ndo..
4,999Leke 5,999Leke
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Fshese me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me VakumPershkrimi i ProduktitEmri :  Fshese DoreFuqia : 65WAutonomia e baterise : Mund te pastroje deri ne 22 minuta Detaje : Fshese dore me korent perdoret per te pastruar cdo grimce qe mund te ndodhet brenda m..
5,199Leke 6,299Leke
Furce e Lemuar per Pastrimin e Makines | Furce Dore Furce e Lemuar per Pastrimin e Makines | Furce Dore
Blerje e sigurte -50 %
Modeli: Furce Dore
Furce e Lemuar per Pastrimin e Makines | Furce DoreArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPag..
499Leke 999Leke
Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te Makines Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te Makines
Blerje e sigurte -44 %
Modeli: Furce Pastruese
Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te MakinesPershkrimi i ProduktitEmri :  Furce PastrimiMateriali : Mikrofiber + pp + najlonDimensionet e furces: 16.5cm x 4cmDetaje : Furca e vogel pastruese perdoret per mbledhjen dhe pastrimin e pluhurave tek tastiera e PC ose ko..
499Leke 899Leke
Kompresor Portabel per Gomat e Makines| Mini Car Air Pump USAMS Kompresor Portabel per Gomat e Makines| Mini Car Air Pump USAMS
Blerje e sigurte -6 %
Modeli: USAMS
Kompresor Portabel per Gomat e Makines| Mini Car Air Pump USAMSPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  KompresorMarka : USAMSKapaciteti i baterise : 5000 mAhPesha : 573gr Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te b..
4,699Leke 4,999Leke
Showing 1 to 12 of 27 (3 Pages)