MENU
Shporta

All in One

All in One PC, Kompjuter Pc per lojra Gaming, Kompjuter per Zyra, per Femije, Shitje Kompjuterash me shumice, Kompjuter ne Oferte

Kompjuter Dell All in One Inspiron 3277, 21.5'' FullHD LED i3-7130U RAM 4GB DDR4 , 1TB HDD,  WiFI, Ubuntu | Desktop PC AIO Kompjuter Dell All in One Inspiron 3277, 21.5'' FullHD LED i3-7130U RAM 4GB DDR4 , 1TB HDD,  WiFI, Ubuntu | Desktop PC AIO
Vetem Online -2 %
Modeli: DELL
Kompjuter Dell All in One Inspiron 3277, 21.5'' FullHD LED i3-7130U RAM 4GB DDR4 , 1TB HDD,  WiFI, Ubuntu | Desktop PC AIOPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter AIOMarka : DellModeli : Inspiron 3277Display : 21.5'' (inch) Full HD LEDProcesori : Intel Core i3-7130URAM&n..
83,999Leke 85,999Leke
Kompjuter Dell All in One Inspiron 3280, 21.5''FHD LED i3-8145U RAM 4GB No DVD Wireless, Ubuntu Linux  | Desktop PC AIO Kompjuter Dell All in One Inspiron 3280, 21.5''FHD LED i3-8145U RAM 4GB No DVD Wireless, Ubuntu Linux  | Desktop PC AIO
Vetem Online -5 %
Modeli: DELL
Kompjuter Dell All in One Inspiron 3280, 21.5''FHD LED i3-8145U RAM 4GB No DVD Wireless, Ubuntu Linux  | Desktop PC AIOPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter AIOMarka : DellModeli : 210-ARLIDisplay : 21.5'' (inch) Full HD LEDProcesori : Intel Core i3-8145URAM  : 4GB DD..
78,999Leke 82,999Leke
Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIO
Vetem Online -4 %
Modeli: HP
Kompjuter HP All in One 21.5''FHD LED Intel Core™ i3-8130U RAM 4GB DDR4-2400 128GB DVD/RW FreeDOS  | Desktop PC AIOPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter AIOMarka : HPModeli : 7KC20EADisplay : 21.5'' (inch) Full HD LEDProcesori : Intel Core™ i3-8130URAM  : 4GB DDR4 240..
66,999Leke 69,999Leke
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PC
Vetem Online -6 %
Modeli: HP Compaq 8200 Elite
Kompjuter HP Compaq 8200 Elite pa Monitor | Desktop PCPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter Marka : HPModeli : HP Copmaq 8200 Elite CMTDimensionet : 7.00'' lartesi x 17.60'' gjeresi x 18.00'' thellesiSistemi Operativ : Windows 7 Professional 64 bitCPU (Proçesori ) / Shpejt..
18,899Leke 19,999Leke
Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133  | Desktop PC AIO Kompjuter HP PC 200 G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133  | Desktop PC AIO
Vetem Online --8 %
Modeli: HP
Kompjuter HP PC 200G3 All in One 21.5 inch Full HD AG Non Touch, Intel Core i5-8250U RAM 4GB DDR4-2133 SO  | Desktop PC AIOPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter AIOMarka : HPModeli : 3VA38EADisplay : 21.5'' (inch) Full HD LEDProcesori : Intel Core™ i5-8250U (1.6GHz, 6MB)RA..
78,999Leke 72,999Leke
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC
Vetem Online -8 %
Modeli: HP ProDesk 600 G1
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PCPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter Marka : HPModeli : HP ProDesk 600 G1 SFFDimensionet : 14.9'' x 13.3''x 3.95'' Sistemi Operativ : Windows 7 Professional 64 bitCPU (Proçesori ) / Shpejtesia : Co..
25,899Leke 27,999Leke
Kompjuter Lenovo All in One , 21.5'' FullHD LED i3-9100T RAM 4GB DDR4 1 TB+ 256 GB SSD DVD/ RW FreeDOS | Desktop PC AIO Kompjuter Lenovo All in One , 21.5'' FullHD LED i3-9100T RAM 4GB DDR4 1 TB+ 256 GB SSD DVD/ RW FreeDOS | Desktop PC AIO
Vetem Online -2 %
Modeli: Lenovo
Kompjuter Lenovo All in One , 21.5'' FullHD LED i3-9100T RAM 4GB DDR4 1 TB+ 256 GB SSD DVD/ RW FreeDOS | Desktop PC AIOPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter AIOMarka : Lenovo  Modeli : F0E900D8RIDisplay : 21.5'' (inch) Full HD LEDProcesori : Intel Core i3-9100TRA..
81,999Leke 83,999Leke
Kompjuter Lenovo PC All in One, 21.5'' Touch FullHD LED i3-8145U RAM 8GB DDR4 , 1TB + 128GB SSD DVD/ RW FreeDOS | Desktop PC AIO Kompjuter Lenovo PC All in One, 21.5'' Touch FullHD LED i3-8145U RAM 8GB DDR4 , 1TB + 128GB SSD DVD/ RW FreeDOS | Desktop PC AIO
Vetem Online -2 %
Modeli: Lenovo
Kompjuter Lenovo PC All in One, 21.5'' Touch FullHD LED i3-8145U RAM 8GB DDR4 , 1TB + 128GB SSD DVD/ RW FreeDOS | Desktop PC AIOPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter AIOMarka : LenovoModeli : F0EB0073RI Display : 21.5'' (inch) Full HD LEDProcesori : Intel Core i3-8145..
86,999Leke 88,999Leke
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700 Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Vetem Online -21 %
Modeli: Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700 Pershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter & MonitorMarka : FujitsuModeli : Refurbished Fujitsu Siemens E700Sistemi Operativ : Windows 7 ProfessionalEkrani : 19 inchRezolucioni : 1366 x 768CPU (Proçesori ) : In..
14,999Leke 18,999Leke
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.