MENU
Shporta


Fishe Karikimi

Fisha karikimi per cdo model iPhone , Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony, Lg, Nokia, Lighting, Micro Usb, Usb C, Me Magnet etj...

Fisha Karikimi Origjinale per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/ 8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/11/ 11 Pro/ 11 Pro Max Fisha Karikimi Origjinale per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/ 8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/11/ 11 Pro/ 11 Pro Max
Bli online -21 %
Modeli: Apple
Fisha Karikimi Origjinale per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro MaxPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe KarikimiMarka : AppleDetaje : Produkti eshte i markes Auris, USB ne Lightning(iPhone) te cilin e suportojne te gjitha ..
1,499Leke 1,899Leke
Fisha Karikimi per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/ 8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/11/ 11 Pro/ 11 Pro Max Fisha Karikimi per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/ 8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/11/ 11 Pro/ 11 Pro Max
Bli online -25 %
Modeli: Apple
Fisha Karikimi per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro MaxPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe KarikimiMarka : AppleDetaje : Produkti eshte i markes Auris, USB ne Lightning(iPhone) te cilin e suportojne te gjitha modelet iPhone duke n..
899Leke 1,199Leke
Fisha Karikimi per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/ 8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/11/ 11 Pro/ 11 Pro Max Fisha Karikimi per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/ 8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/11/ 11 Pro/ 11 Pro Max
Bli online -58 %
Modeli: Apple
Fisha Karikimi per iPhone 5/ 5S/ 5C/ 6/ 6S/ 7/ 7 Plus/8/ 8 Plus/X/ XS/ XS Max/ XR/ 11/ 11 Pro/ 11 Pro MaxPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe KarikimiMarka : AppleDetaje : Produkti eshte i markes Auris, USB ne Lightning(iPhone) te cilin e suportojne te gjitha modelet iPhone duke n..
499Leke 1,199Leke
Fisha Karikimi Wekome  2.4A 200cm Per iPhone Fisha Karikimi Wekome  2.4A 200cm Per iPhone
Bli online -50 %
Modeli: Wekome
Fisha Karikimi Wekome  2.4A 200cm Per iPhonePershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe KarikimiMarka : WekomeDetaje : Produkti eshte i markes Wekome, USB ne Lightning(iPhone) te cilin e suportojne te gjitha modelet iPhone duke nisur nga 5, 5S, 5C, 6, 6S, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, ..
499Leke 999Leke
Fishe  karikimi Baseus  | Fast charging Data Cable type-C to iP PD 20W Fishe  karikimi Baseus  | Fast charging Data Cable type-C to iP PD 20W
Bli online -29 %
Modeli: EC-081M
Fishe karikimi Baseus | Fast charging Data Cable type-C to iP PD 20W Pershkrimi i ProduktitEmri : Fishe Karikimi Marka : Baseus Power : 20WLloji i Karikimit : USB data cableDetajet : Duke mbeshtetur karikimin e shpejte 20W , kablli baseus siguron furnizim te sigurt te energj..
999Leke 1,399Leke
Fishe Auris Aux Jack me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina Fishe Auris Aux Jack me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina
Bli online -50 %
Modeli: Auris
Fishe Auris Aux Jack me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/MakinaPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe AUXDetaje : Produkti i mesiperm ka dy dalje mashkull Aux me koke 3.5 mm, i cili perdoret per te lidhur dy pajisje se bashku qe te mundesojne transmetimin e muzikes.Fishen mund..
199Leke 399Leke
Fishe Aux Jack me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina Fishe Aux Jack me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina
Bli online -30 %
Modeli: Aux Jack
Fishe Aux Jack me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/MakinaPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe AUXDetaje : Produkti i mesiperm ka dy dalje mashkull Aux me koke 3.5 mm, i cili perdoret per te lidhur dy pajisje se bashku qe te mundesojne transmetimin e muzikes.Fishen mund ta pe..
349Leke 499Leke
Fishe Baseus M01 me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Digital Audio Cable Fishe Baseus M01 me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Digital Audio Cable
Bli online -31 %
Modeli: CAM01-02
Fishe Baseus M01 me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Digital Audio CablePershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe BaseusModeli : CAM01-02Detaje : Lidhës i përforcuar TPE, rezistent ndaj përkuljes dhe mbylljes së përsëritur Mund të përballojë përdorimin afatgjatë, te..
899Leke 1,299Leke
Fishe Baseus M30 me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Yiven Audio Cable Fishe Baseus M30 me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Yiven Audio Cable
Bli online -30 %
Modeli: Baseus M30
Fishe Baseus M30 me Koke 3.5 mm per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Yiven Audio CablePershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe BaseusModeli : M30Detaje : Produkti i mesiperm ka dy dalje mashkull Baseus me koke 3.5 mm, i cili perdoret per te lidhur dy pajisje se bashku qe te mundesojne ..
699Leke 999Leke
Fishe Baseus USB to iP 2.4A per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Data Cable Kit 2PCS/SET Fishe Baseus USB to iP 2.4A per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Data Cable Kit 2PCS/SET
Bli online I Ri -33 %
Modeli: Data Cable Kit 2PCS/SET
Fishe Baseus USB to iP 2.4A per Celular/Pajisje Elektronike/Makina | Data Cable Kit 2PCS/SETPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe BaseusGjatesia e kabllit: 150cmShpejtësia e transmetimit: 480MbpsDetaje : I përputhshëm me të gjithë telefonët inteligjentë dhe tabletët, laptopët ..
999Leke 1,499Leke
Fishe Karikimi Android Micro USB Fast Charger 100cm Fishe Karikimi Android Micro USB Fast Charger 100cm
Bli online -22 %
Modeli: Samsung
Fishe Karikimi Android Micro USB Fast Charger 100cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe KarikimiGjatesia : 100 cmDetaje : Produkti eshte i markes Baseus, USB ne Micro USB te cilin e suportojne modelet Android te Samsung, Huawei, Sony etj.Materiali eshte i forte dhe rezistent.Artik..
349Leke 449Leke
Fishe Karikimi Auris Metal per iPhone/iOS Fishe Karikimi Auris Metal per iPhone/iOS
Bli online -36 %
Modeli: Auris
Fishe Karikimi Auris Metal per iPhone/iOSPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe KarikimiMarka : AurisGjatesia : 100 cmDetaje : Produkti eshte i markes Auris, USB ne Lightning(iPhone) te cilin e suportojne te gjitha modelet iPhone duke nisur nga 5/5s/6 --- XS Max/11/11 Pro/11 Pr..
349Leke 549Leke
Showing 1 to 12 of 68 (6 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.