MENU
Shporta

Dekoder & Android Box

Dekoder DVB-T2 Tokesor dhe Satelitor, Android Box per Tv Smart per Netflix, Youtube, Filma IPTV

Amazon Fire TV Stick Lite me Alexa Voice Remote | USB dhe Telekomande Amazon Fire TV Stick Lite me Alexa Voice Remote | USB dhe Telekomande
-7 % Nuk ka gjendje
Modeli: Amazon Fire TV Stick Lite
Amazon Fire TV Stick Lite me Alexa Voice Remote | USB dhe TelekomandePershkrimi i ProduktitEmri : Fire TV Stick LiteMarka : AmazonRezolucioni : 2160p,1080p dhe 720p deri në 60 fpsRAM : 1GB DDR3Memorie : 8GB Bluetooth : versioni 5.0Dimesione: 108x30x14 mm (përfshirë lidhësin)..
6,699 Lekë 7,199 Lekë
Modeli: Amazon Fire TV Stick
Amazon Fire TV Stick me Alexa Voice Remote | USB dhe TelekomandePershkrimi i ProduktitEmri : Fire TV Stick Marka : Amazon 10k HDRBluetooth : versioni 5.0Detaje :Me më shumë energji, një procesor të shpejtë,dizajn të ri të antenës, Fire TV Stick ju lejon të shijoni një përvojë më të pl..
5,999 Lekë 7,199 Lekë
Android  TV Box MXQ Pro | Memorie 16 GB | RAM 2 GB
-29 % Nuk ka gjendje
Modeli: MXQ Pro
Android  TV Box MXQ Pro | Memorie 16 GB | RAM 2 GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Android TV BoxMarka : MWQ ProMemorie : 16 GBRAM : 2GBSistemi Operativ : Android 10.1Procesori ( CPU ) :   Quad-Core 64bit Cortex-A53Karta Grafike ( GPU ) :  Penta-Core Ma..
3,199 Lekë 4,499 Lekë
Android  TV Box X96 Mini | Memorie 16 GB | RAM 2 GB
-27 % Nuk ka gjendje
Modeli: X96 Mini
Android  TV Box X96 Mini | Memorie 16 GB | RAM 2 GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Android TV BoxMarka : X96 MiniMemorie : 16 GBRAM : 2GBPower ( Energjia ) : DC 5V / 2ASistemi Operativ : AndroidProcesori ( CPU ) :   Quad-Core 64bit Cortex-A53Karta Grafike (..
3,499 Lekë 4,799 Lekë
Modeli: X96Q
Android  TV Box X96Q | Memorie 16 GB | RAM 2 GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Android TV BoxMarka : X96QMemorie : 16 GBRAM : 2GBPower ( Energjia ) : DC 5V / 2ASistemi Operativ : AndroidProcesori ( CPU ) :   Quad-Core 64bit Cortex-A53Karta Grafike ( GPU ) :..
3,499 Lekë
Modeli: T95 Super
Android 10 TV Box T95 super | Android 10 4K Pershkrimi i ProduktitEmri :  Android TV BoxMarka : T95 superMemorie : 2GBRAM : 16 GBPower ( Energjia ) : DC 5V / 2ASistemi Operativ : AndroidMaterial cilesor dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i..
3,199 Lekë 3,999 Lekë
Modeli: T95 S1
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Android TV BoxMarka : T95 S1Memorie : 8 GBRAM : 2GBPower ( Energjia ) : DC 5V / 2ASistemi Operativ : AndroidProcesori ( CPU ) :  Amlogic S905W Quad-Core 64 bitKarta Grafike ( GP..
6,499 Lekë 7,499 Lekë
Android Box Mecool 16GB |KM6 Android Box Mecool 16GB |KM6
-38 % VJEN SERISHT
Modeli: KM6
Android Box Mecool 16GB |KM6 PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri : Mecool AndroidSistemi Operativ : Android 10.0CPU (Procesori) : Quad-CoreDetaje :Mecool Tv Box eshte nje media player me Android 10.0 i pajisur me telekomande per kontrollin e Google Assistant.Suporton : Youtube 4K, Pr..
7,999 Lekë 12,999 Lekë
Modeli: H96 Max 6K Ultra HD
Android Smart TV box| H96 Max 6K Ultra HDPershkrimi i ProduktitEmri : Android Smart TV boxSistemi Operativ : Android 9.0Pershtatet : me qindra aplikacione duke u dhene akses ne sherbimet premium dhe video steamingGPU: Penta-Core Mali-450 Deri në 750Mhz.RAM: 2GB DDR3.ROM: 16 GB eMMC.Detaje :H96 ..
3,499 Lekë
Android TV Box D9 Air | Memorie 32 GB | RAM 4 GB Android TV Box D9 Air | Memorie 32 GB | RAM 4 GB
-25 % Nuk ka gjendje
Modeli: Android TV Box D9 Air
Android TV Box D9 Air | Memorie 32 GB | RAM 4 GBPershkrimi i ProduktitEmri : Android TV boxSistemi Operativ : Android 9.0Pershtatet : me qindra aplikacione duke u dhene akses ne sherbimet premium dhe video steamingGPU: Penta-Core Mali-450 Deri në 750Mhz.Detaje :D9 Air Android TV BOX  është..
4,499 Lekë 5,999 Lekë
Modeli: Android TV Box M98-M5
Android TV Box X96Q | Memorie 16 GB | RAM 2 GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Android TV BoxMarka : M98-M5 Memorie : 16 GBRAM : 2GBGPU: G31 0penGL3.2CPU: Mali-G31 MP2OS: Android 10HDMI: 4k * Dalje 2K UHD, HDMI 2.0aMaterial cilesor dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i pa..
3,499 Lekë 3,999 Lekë
Modeli: Android TV BOX Z1 4K Ultra-HD
Android TV BOX Z1 4K Ultra-HD | Memorie 32 GB | RAM 4 GBPershkrimi i ProduktitEmri : Android TV boxPershtatet : me qindra aplikacione duke u dhene akses ne sherbimet premium dhe video steamingDetaje :Android TV BOX Z1 4K Ultra-HD  është Android Tv Box më i mirë në përpunimin e imazhit, duk..
4,999 Lekë 5,999 Lekë
Showing 1 to 12 of 25 (3 Pages)