MENU
Shporta

Artikuj Sportive

Artikuj Sportive

 Mini Pompe Biçiklete Portabel | Pompe Ajrore  Mini Pompe Biçiklete Portabel | Pompe Ajrore
-9 % Nuk ka gjendje
Modeli: Pompe
 Mini Pompe Biçiklete Portabel | Pompe Ajrore Pershkrimi i ProduktitEmri : Pompe per biciklete Marka : GIYODetajet :Merrni këtë pompë të gomave të biçikletave dhe nuk ka më nevojë për ndryshim të valvulave.Për të gjitha biçikletat MOUTAIN për të siguruar pompimin e shpejtë.Super kompa..
1,999 Lekë 2,199 Lekë
Bateri Litiumi per Hoverboard Kai Ri | Power Batery KR18-10S2P Bateri Litiumi per Hoverboard Kai Ri | Power Batery KR18-10S2P
-6 % Nuk ka gjendje
Modeli: Bateri Litiumi
Bateri Litiumi per Hoverboard Kai Ri | Power Batery KR18-10S2PPershkrimi i ProduktitEmri : Bateri litiumi Modeli : KR18-10S2PKapaciteti : 4.4 AH Fuqia : 158.4WhVoltazhi : 36V Pershkrimi i produktit Karikimi duhet te behet ndermjet 0-40 C per te mbajtur nje bateri te thate.Mos e v..
4,499 Lekë 4,799 Lekë
Bateri Litiumi per Hoverboard | Power Batery 10S2P Bateri Litiumi per Hoverboard | Power Batery 10S2P
-6 % Nuk ka gjendje
Modeli: Bateri Litiumi
Bateri Litiumi per Hoverboard | Power Batery 10S2PPershkrimi i ProduktitEmri : Bateri litiumi Modeli :  10S2PKapaciteti : 4400mAhVoltazhi : 42V Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone esh..
4,499 Lekë 4,799 Lekë
Modeli: Borse Uji per Femije
Borse Uji per Femije | Set 2 CopePERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Borse UjiDetaje: Dizenjo unike te pershtatur per femije.Mund t’ua jepni ne duar femijeve tuaj qe te argetohen dhe te ngrohin duart njekohesisht.Mbyllje e sigurte dhe nuk person rrjedhje.Nga jashte borseja eshte e veshur me..
699 Lekë 1,299 Lekë
Modeli: Water Dispenser
Dispenser Uji | Water DispenserPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Dispenser Uji Detaje:Pompe elektrike e thjeshte per t’u instaluar dhe mbajtur. Funksionon me karikim.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini..
999 Lekë 1,999 Lekë
Jastek dhe Tapet Masazhues | Acupressure Mat Pillow Set 2 in 1 Jastek dhe Tapet Masazhues | Acupressure Mat Pillow Set 2 in 1
I Ri -33 %
Modeli: Acupressure Mat Pillow Set 2 in 1
Jastek dhe Tapet Masazhues | Acupressure Mat Pillow Set 2 in 1 Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda&nbs..
1,999 Lekë 2,999 Lekë
Modeli: Massage Pillow 8028
Jastek Masazhues per Qafen dhe Shpinen | Car and Home Massage PillowPershkrimi i produktit Emri: Masazhues Kodi: 8028Voltazhi: 24WMateriali: LekurePermasa: 30 x19 x 5 cmArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te bli..
3,499 Lekë 4,199 Lekë
Modeli: Jastek Udhetimi Per Qafen
Jastek Udhetimi Per Qafen | Travel Neck Pillow Infatable Pershkrimi i produktit Madhësia e produktit: 35 x 25 x 9 cm (i fryrë) Pompë dore rregulluese me jastëk e fryrë dhe e palosshme, në formë të konturuar.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e ..
999 Lekë 1,299 Lekë
Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot Shaper Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot Shaper
-33 % Nuk ka gjendje
Modeli: Hot Shaper
Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot ShaperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :pershpejton procesin e djegies se kalorive te teperta gjate aktiviteteve sportiverrit temperaturen e trupit duke ndihmuar ne nje djersitje me te shpejteperbere nga zinxhire qe mundeson qen..
999 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Hot Shaper
Kanatiere per Meshkuj | Korse Dobesimi | Hot ShaperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :pershpejton procesin e djegies se kalorive te teperta gjate aktiviteteve sportiverrit temperaturen e trupit duke ndihmuar ne nje djersitje me te shpejteperbere nga zinxhire qe mundeson q..
999 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Sweat Shaper
Kanatiere Sweat Shaper per DobesimArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    ..
1,199 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Genie Hourglass Waist Training Belt
Korse Dobesimi per Femra |Genie Hourglass Waist Training BeltArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48..
799 Lekë 1,499 Lekë
Showing 1 to 12 of 68 (6 Pages)