MENU
Shporta

Artikuj Sportive

Artikuj Sportive

 Mini Pompe Biçiklete Portabel | Pompe Ajrore  Mini Pompe Biçiklete Portabel | Pompe Ajrore
Vetem Online -9 %
Modeli: Mbajtese
 Mini Pompe Biçiklete Portabel | Pompe Ajrore Pershkrimi i ProduktitEmri : Pompe per biciklete Marka : GIYODetajet :Merrni këtë pompë të gomave të biçikletave dhe nuk ka më nevojë për ndryshim të valvulave.Për të gjitha biçikletat MOUTAIN për të siguruar pompimin e shpejtë.Super kompa..
1,999Leke 2,199Leke
Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot Shaper Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot Shaper
Vetem Online -33 %
Modeli: Hot Shaper
Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot ShaperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :pershpejton procesin e djegies se kalorive te teperta gjate aktiviteteve sportiverrit temperaturen e trupit duke ndihmuar ne nje djersitje me te shpejteperbere nga zinxhire qe mundeson qen..
999Leke 1,499Leke
Kanatiere per Meshkuj | Korse Dobesimi | Hot Shaper Kanatiere per Meshkuj | Korse Dobesimi | Hot Shaper
Vetem Online -33 %
Modeli: Hot Shaper
Kanatiere per Meshkuj | Korse Dobesimi | Hot ShaperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :pershpejton procesin e djegies se kalorive te teperta gjate aktiviteteve sportiverrit temperaturen e trupit duke ndihmuar ne nje djersitje me te shpejteperbere nga zinxhire qe mundeson q..
999Leke 1,499Leke
Llastik per Stervitjen e Kembeve Luting | Vertical High Jump Trainer Llastik per Stervitjen e Kembeve Luting | Vertical High Jump Trainer
Vetem Online -29 %
Modeli: Vertical High Jump Trainer
Llastik per Stervitjen e Kembeve Luting | Vertical High Jump Trainer Pershkrimi i ProduktitEmri :  Llastik per Stervitjen e KembeveMarka :  LutingModeli :  Vertical High Jump Trainer Funksioni : Permireson aftesine per te kercyer se larti. Forcon kembet dhe kr..
1,999Leke 2,799Leke
Llastik per Tonifikimin e Trupit Llastik per Tonifikimin e Trupit
Vetem Online Hot -50 %
Modeli: Llastik
Llastik per Tonifikimin e TrupitArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    &n..
299Leke 599Leke
Mbajtese e shtrirjes se dorezes se timonit te biçikletes | Electric Sccoter Mbajtese e shtrirjes se dorezes se timonit te biçikletes | Electric Sccoter
Vetem Online -5 %
Modeli: Mbajtese
Mbajtese e shtrirjes se dorezes se timonit te biçikletes | Electric SccoterPershkrimi i ProduktitMateriali: Lidhës alumini CNC pirg + Shirit aliazhi aluminiNgjyra: E zezëDiametri i kapëses: 31.8 mmDiametri i shiritit: 22,2 mmGjatësia e shiritit: 202 mmPesha e artikullit: 100gI përshtatshëm për timon..
1,899Leke 1,999Leke
Mbrojtese per Gjurin Gjate Aktiviteteve Sportive Mbrojtese per Gjurin Gjate Aktiviteteve Sportive
Vetem Online -30 %
Modeli: Mbrojtese Gjuri
Mbrojtese per Gjurin Gjate Aktiviteteve SportivePershkrimi i ProduktitMbron nyjet dhe muskujt e gjurit tuaj.Stabilizon gjurin kur zhvilloni aktivitete sportive.Zvogelon inflamacionin dhe enjtjen.Stimulon levizjen e gjakut.Perfekte per perdorim sportiv.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur d..
699Leke 999Leke
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie Romix
Vetem Online -25 %
Modeli: ROMIX
Mbulese Romix per Piknik kunder Ujit | Batanie RomixPershkrimi i ProduktitEmri :  Mbulese piknikuMarka : RomixDimensionet : 110 x 160 cmMateriali : poliesterPesha : 140 grameVecori : material kunder ujitDetaje : Produkti eshte i markes Romix dhe perdoret si mbulese per piknik ose ndon..
1,499Leke 1,999Leke
Pajisje per drejtimin e shpines | Best Choice Arrow Posture | Posture Support Garment Pajisje per drejtimin e shpines | Best Choice Arrow Posture | Posture Support Garment
Vetem Online -33 %
Modeli: Posture Support Garment
Pajisje per drejtimin e shpines | Best Choice Arrow Posture | Posture Support GarmentPershkrimi i ProduktitShtresa e jashtme 100% poliester.Shtresa e brendshme e siperme 92% pambuk, 8% fibra kerpi.Shtresa e brendshme e poshtme 100% poliester.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëm..
999Leke 1,499Leke
Rrip Mesi per Dobesim | Waist Band JN-79 Rrip Mesi per Dobesim | Waist Band JN-79
Vetem Online -22 %
Modeli: JN-79
Rrip Mesi per Dobesim | Waist Band JN-79Pershkrimi i ProduktitMaterial i bute dhe i rehatshemElasticitet i moderuarNuk ushtron presion Nuk shkakton deformimeThith djersen dhe lejon ajrosjeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju ..
1,799Leke 2,299Leke
Rrip Mesi per Dobesimin e Barkut dhe Belit | Waist Trimmer Sweet Sweat Rrip Mesi per Dobesimin e Barkut dhe Belit | Waist Trimmer Sweet Sweat
Vetem Online -44 %
Modeli: Waist Trimmer
Rrip Mesi per Dobesimin e Barkut dhe Belit | Waist Trimmer Sweet SweatPershkrimi i ProduktitEmri :  Rrip mesi per dobesimModeli :  Waist TrimmerFunksioni : Permireson rezultatet e stervitjes duke bere te mundur largimin e kilogrameve te tepert nga trupi juaj ne nje kohe te shkurt..
899Leke 1,599Leke
Set Korse 3 ne 1|Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Copper Set Korse 3 ne 1|Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Copper
Vetem Online -20 %
Modeli: Copper
Set Korse 3 ne 1|Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | CopperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :Reduktimi i dhjamit në zonat problematikeEliminimi dhe parandalimi i celulititRiktheni elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurësNdihmon në eleminimin e depozitave yndyroreMa..
1,999Leke 2,499Leke
Showing 1 to 12 of 18 (2 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.