MENU
Shporta

Network

Model: SBOX
Adapter SBOX DVI M- VGA F 15pinArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    &nb..
799Leke 999Leke
Model: POE-24-12W-G
Adaptor POE-24-12W-G  24V 12W 0.5A GigabitPershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-24-12W-GVoltazhi Output : 24VDC@0.5APorta LAN Gigabit : PoFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur per..
2,999Leke 3,599Leke
Model: POE-24-12W
Adaptor POE-24-12W  24V 12W 0.5APershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-24-12WVoltazhi Output : 24VDC@0.5APorta LAN Gigabit : JoFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdoren me Ubiquiti TOUGHCabl..
1,999Leke 2,999Leke
Model: POE-24-24W-G
Adaptor POE-24-24W-G  24V 24W 1A GigabitPershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-24-24W-GVoltazhi Output : 24VDC@1.0APorta LAN Gigabit : PoFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdo..
3,499Leke 3,899Leke
Model: POE-24-24W
Adaptor POE-24-24W  24V 24W 1APershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-24-24WVoltazhi Output : 24VDC@1.0APorta LAN Gigabit : JoFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdoren me Ubiqu..
3,499Leke 3,899Leke
Model: POE-48-24W-G
Adaptor POE-48-24W-G 48V 24W 0.5A GigabitPershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-48-24W-GVoltazhi Output : 48VDC@0.5APorta LAN Gigabit : POFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdoren ..
3,499Leke 3,899Leke
Model: RD-5G30-LW
Antene Rocket Dish LW  airMAX RD-5G30-LW 5 GHz 30 dBiPershkrimi i ProduktitEmri :  Antene airMAX Rocket Dish LWProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : RD-5G30-LWFrekuenca : Full-Band 5 GHzAmplifikimi : 30 dBiFunksioni : Antena mundeson performance..
16,999Leke 18,999Leke
Model: R5AC-Lite
Antene BaseStation airMAX R5AC-Lite Rocket AC LitePershkrimi i ProduktitEmri :  Antene airMAX BaseStationProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : R5AC-LiteFrekuenca : Full-Band 5 GHzShpejtesia : 500+ Mbps (Max. 80 MHz)Porta : (1) 10/100/100 EthernetFunksioni : Of..
1,999Leke 2,299Leke
Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5 Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5
I Ri -12 %
Model: Rocket M5
Antene BaseStation airMAX Rocket M5Pershkrimi i ProduktitEmri :  Antene airMAX BaseStationProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : Rocket M5Frekuenca : 5 GHzShpejtesia : 150+ Mbps Porta : (1) 10/100 EthernetFunksioni : Pajisja mundeson performance ..
14,999Leke 16,999Leke
Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X Antene Radio PtP Air Fiber 4X| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-4X
I Ri -25 %
Model: AF-4X
Antene Radio PtP Air Fiber 4X AF-4XPershkrimi i ProduktitEmri :  Antene  Radio PtP Air FiberProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : AF-4XRrezja : 200 + KmFrekuenca : 4 GHzShpejtesia : 500 + MbpsFunksioni : Mundeson eficence te larte spektrale dhe teknologjia qe ..
59,999Leke 79,999Leke
Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD
I Ri -25 %
Model: AF-5X-HD
Antene Radio PtP Air Fiber 4XHD AF-5X-HDPershkrimi i ProduktitEmri :  Antene Radio PtP Air FiberProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : AF-5X-HDIP-67 : PoGPS : E Jashtme, Baze MagnetikeShpejtesia Maksimale : 1 Gbps +PPS Maksimale : 2 + MilionEficenca Spektrale : 21.2 bps/..
59,999Leke 79,999Leke
Model: AGHP-5G27
Antene airMAX CPE AGHP-5G27 Airgrid M5 27 dBiPershkrimi i ProduktitEmri :  Antene airMAX CPE Airgrid M5Prodhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : AGHP-5G27Frekuenca : 5 GHzShpejtesia : 100+ MbpsRreze : 30+ kmFunksioni : Sistemi komplet antene dhe radio te integruar mund..
11,499Leke 13,499Leke
Showing 1 to 12 of 82 (7 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.