MENU
Shporta

Lodra per Djem

Lodra per Djem

Aeroplan Loder  | Lodra per Femije Aeroplan Loder  | Lodra per Femije
Blerje e sigurte -50 %
Modeli: Aeroplan Loder
Aeroplan Loder  | Lodra per FemijePershkrimi i ProduktitEmri :  AeroplanNgjyrat : Blu, Portokalli, E kuqe, Jeshile, E VerdheMadhesia : 35mmDetaje : Produkti eshte cilesor. Eshte 35mm i gjate, pesha e tij eshte e lehte dhe mundeson balancimin ne fluturim te aeroplanit.E persh..
249Leke 499Leke
Canta Shkolle 2 Xhepa |Produkte Shkolle Canta Shkolle 2 Xhepa |Produkte Shkolle
Blerje e sigurte -55 %
Modeli: Cante Shkolle
Canta Shkolle 2 Xhepa |Produkte ShkollePershkrimi i ProduktitEmri :  Cante ShkolleNgjyra : e zeze Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Tr..
899Leke 1,999Leke
Eskavator Loder per Djem | Lodra per Femije Eskavator Loder per Djem | Lodra per Femije
Blerje e sigurte -85 %
Modeli: Eskavator Loder
Eskavator Loder per Djem | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa ..
149Leke 999Leke
Makine Loder Drift Twist Tribe| Lodra per Femije Makine Loder Drift Twist Tribe| Lodra per Femije
Blerje e sigurte -6 %
Modeli: Makine Loder
Makine Loder Drift Twist Tribe| Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa..
5,899Leke 6,299Leke
Makine Loder me Piste te Mbyllur | Lodra per Femije Makine Loder me Piste te Mbyllur | Lodra per Femije
Blerje e sigurte -23 %
Modeli: Makine Loder
Makine Loder me Piste te Mbyllur | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPag..
1,699Leke 2,199Leke
Makine Loder me Telekomande | Lodra per Femije Makine Loder me Telekomande | Lodra per Femije
Blerje e sigurte -30 %
Modeli: Makine Loder
Makine Loder me Telekomande | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa&n..
699Leke 999Leke
Makine Robot Transformers | Optimus Prime & Bumblebee Autobot | Lodra per Femije Makine Robot Transformers | Optimus Prime & Bumblebee Autobot | Lodra per Femije
Blerje e sigurte -25 % Nuk ka gjendje
Modeli: Optimus Prime & Bumblebee Autobot
Makine Robot Transformers | Optimus Prime & Bumblebee Autobot | Lodra per FemijePershkrimi i ProduktitEmri :  Makine Robot TransformersMateriali : plastikDimensionet : 20cm x 18cmDetaje : Makine Robot Transformers ose e ahtequajtur ndryshe makine e cila transformohet ne robot . Te..
2,699Leke 3,599Leke
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601 Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Blerje e sigurte -7 %
Modeli: Monitorues VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601                     Pershkrimi i ProduktitEmri: MonitoruesMarka: VB601Display: 2inchKamera: 320x240pKapaciteti baterise: 540mAhFrekuenca e transmetimit: ISM 2400-2483.5MHzJe..
6,499Leke 6,999Leke
Robot Loder per Djem | Lodra per Femije Robot Loder per Djem | Lodra per Femije
Blerje e sigurte -35 %
Modeli: Robot
Robot Loder per Djem | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &n..
1,299Leke 1,999Leke
Robot Pioneer | Lodra per Femije Robot Pioneer | Lodra per Femije
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Robot
Robot Pioneer | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    &n..
1,999Leke 2,499Leke
Skrep me Telekomande per Djem | Lodra per Femije Skrep me Telekomande per Djem | Lodra per Femije
Blerje e sigurte -40 %
Modeli: Skrep Me Telekomande
Skrep me Telekomande per Djem | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa..
1,199Leke 1,999Leke
Showing 1 to 11 of 11 (1 Pages)