MENU
Shporta

Korse Dobesimi

Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot Shaper Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot Shaper
-33 % Nuk ka gjendje
Modeli: Hot Shaper
Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot ShaperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :pershpejton procesin e djegies se kalorive te teperta gjate aktiviteteve sportiverrit temperaturen e trupit duke ndihmuar ne nje djersitje me te shpejteperbere nga zinxhire qe mundeson qen..
999 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Genie Hourglass Waist Training Belt
Korse Dobesimi per Femra |Genie Hourglass Waist Training BeltArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48..
799 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: MA-820
Korse Dobesimi per Femra |MA-820Pershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :pershpejton procesin e djegies se kalorive te teperta gjate aktiviteteve sportiverrit temperaturen e trupit duke ndihmuar ne nje djersitje me te shpejteperbere nga zinxhire qe mundeson qendrimin statik te ..
1,999 Lekë 2,499 Lekë
Modeli: Butt Pads Hip Lifter
Korse me Mbushje per Vithet | Butt Pads Hip LifterPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse per Vithet Materiali : 85% poliester , 15% elastikeMasa : S-3XLDetaje : Mbledh pjesen e barkut dhe ka efekt push up tek vithet fale mbushjes me sfungjer ne pjesen e vitheve.Material cilesor dhe ..
1,199 Lekë 1,899 Lekë
Modeli: Korse per Femra per Belin
Korse per Femra per Belin | Korse Dobesimi Pershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :korse per belin per femra e cila lakon format tuaja dhe ju ndihmon te humbisni peshen e tepert ne pjese e siperme.largoni dhjamin ne pjesen tuaj te siperme me kete korse.formoni belin e lak..
2,499 Lekë 2,999 Lekë
Modeli: Shaping Belt YN-B6
Rrip Elastik per Dobesim | Shaping Belt YN-B6Pershkrimi i ProduktitEmri :  Rrip per dobesimDetaje:Ndihmon ne dobesim dhe nxjerrjen e toksinave ne menyre te shendetshme.Rripi eshte i butë dhe i rehatshëm me fibra unike për të rritur temperaturën e trupit tuaj sikurse jeni në saunë.Djeg dhja..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: JN-79
Rrip Mesi per Dobesim | Waist Band JN-79Pershkrimi i ProduktitMaterial i bute dhe i rehatshemElasticitet i moderuarNuk ushtron presion Nuk shkakton deformimeThith djersen dhe lejon ajrosjeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju ..
1,799 Lekë 2,299 Lekë
Modeli: Waist Trimmer
Rrip Mesi per Dobesimin e Barkut dhe Belit | Waist Trimmer Sweet SweatPershkrimi i ProduktitEmri :  Rrip mesi per dobesimModeli :  Waist TrimmerFunksioni : Permireson rezultatet e stervitjes duke bere te mundur largimin e kilogrameve te tepert nga trupi juaj ne nje kohe te shkurt..
899 Lekë 1,599 Lekë
Modeli: Copper
Set Korse 3 ne 1|Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | CopperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :Reduktimi i dhjamit në zonat problematikeEliminimi dhe parandalimi i celulititRiktheni elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurësNdihmon në eleminimin e depozitave yndyroreMa..
1,999 Lekë 2,499 Lekë
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)