MENU
Shporta

Produkte Depilimi

Produkte Depilimi per Femrat

Freze  profesionale per thonjte Freze  profesionale per thonjte
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Alizz
Freze profesionale per thonjte Pershkrimi i ProduktitEmri : Freze  profesionale per thonjte Target : FemratBurimi : Energji elektrikeHyrja: AC 220V, 50HzDetajet :  Pajisje per heqjen e kutikulave per makikyr dhe perdikyr.Ka peshe te lehte dhe e pershtatshme per ta ..
2,499Leke 2,999Leke
Furre per thonjte |UV Led Furre per thonjte |UV Led
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: Alizz
Furre per thonjte | UV Led Pershkrimi i ProduktitEmri :  Furre per thonjte Modeli : Smart nail smart 2.0Target : FemratBurimi : Energji elektrikeKoha e ndricimit : 15ledsFuqia : 24W Permasat : 210x120x80mm Detajet : Sensori infra i kuq fillon automatikisht kur..
1,499Leke 1,999Leke
Furre per thonjte |UV Led 48W Furre per thonjte |UV Led 48W
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Alizz
Furre per thonjte | UV Led 48WPershkrimi i ProduktitEmri :  Furre per thonjte Modeli : Sunshine Target : FemratBurimi : Energji elektrikeKoha e ndricimit : 30 LEDsFuqia : 48W Permasat : 15cm x 19cm x 8.5cm Detajet : Sensori infra i kuq fillon automatikish..
2,499Leke 2,999Leke
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Blerje e sigurte -27 %
Modeli: Alizz
Makine Depilimi Alizz | Depilator per FemraPershkrimi i ProduktitEmri :  DepilatorMarka : AlizzModeli : HC-301Target : FemratBurimi : energji elektrikeNumri i shpejtesise : 2 Kapaciteti i baterise : 700 mAh / 3.7VKoha e perdorimit me nje karikim : 40 minutaArtikull..
2,199Leke 2,999Leke
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra
Blerje e sigurte -23 %
Modeli: Sh-Brown
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per FemraPershkrimi i ProduktitEmri :  DepilatorMarka : SH-BrownModeli : SH-3202Target : FemratBurimi : energji elektrikePajisur : 2 koka shteseArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketi..
2,299Leke 2,999Leke
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra BR-7692 Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra BR-7692
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Sh-Brown BR-7692
Makine Depilimi SH-Brown 2 ne 1 | Depilator per Femra BR-7692Pershkrimi i ProduktitEmri :  DepilatorMarka : SH-BrownModeli : SH-7692Target : FemratBurimi : energji elektrikePajisur : 2 koka shteseArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmt..
1,999Leke 2,499Leke
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli Dhurate
Blerje e sigurte -29 %
Modeli: Makine Dylli
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli DhuratePershkrimi i ProduktitEmri :  Makine DylliTarget : FemratBurimi : energji elektrikeFunksioni : perdoret per ngrohjen e shufres se dyllitPerdorimi : Fillimisht ju lutem siguroni qe lekura juaj te jete e pasterMe pas ven..
1,199Leke 1,699Leke
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli, Leter, Vaj Depilimi Dhurate Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli, Leter, Vaj Depilimi Dhurate
Blerje e sigurte -12 %
Modeli: Makine Dylli
Makine Dylli per Depilim | Shufer Dylli, Leter, Vaj Depilimi Dhurate Pershkrimi i ProduktitEmri :  Makine DylliTarget : FemratBurimi : energji elektrikeFunksioni : perdoret per ngrohjen e shufres se dyllitPerdorimi : Fillimisht ju lutem siguroni qe lekura juaj..
1,499Leke 1,699Leke
Makine Per Heqjen e Kallove  Makine Per Heqjen e Kallove
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: Shinon 7670
Makine Per Heqjen e Kallove  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Makine per heqjen e kallove Marka : Shinon Modeli : SH-7670 Target : FemratBurimi : energji elektrikePajisur : 2 koka shteseArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i..
1,499Leke 1,999Leke
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)