MENU
Shporta


Power Bank

Bateri portabel per cdo model telefoni dhe tablet, Cilesia me e mire per Power Bank te markave te ndryshme si Baseus, Xiaomi, Ugreen, Maxon, Morphie, Anker, Belkin, Aukey

Modeli: AURIS
Bateri e Jashtme Auris Power Bank 12000mAhPershkrimi i ProduktitEmri :  Power BankMarka : AurisKapaciteti i baterise : 12 000 mAhFunksioni : Perdoret per te siguruar bateri telefonit tuaj pa pasur nevojen e karikuesit dhe e merrni me vete ne udhetime, sporte etj .Pershtatet ..
2,199Leke 2,399Leke
Modeli: BASEUS
Bateri e Jashtme Baseus Mini Q Power Bank 10000 mAhPershkrimi i ProduktitEmri :  Power BankMarka : BaseusKapaciteti i baterise : 10000 mAhInput ( Hyrja ) : Micro/ Type C  DC 5V/2A MAXOutput ( Dalja ) : USB DC 5V/2.1A MAXFunksioni : Perdoret per te siguruar bateri telefo..
2,199Leke 3,590Leke
Modeli: BASEUS
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 10000mAhPershkrimi i ProduktitEmri :  Power BankMarka : BaseusKapaciteti i baterise : 10 000 mAhPermasat e produktit : 13.5cm * 6.5cm * 1.5cmInput ( Hyrja ) : Micro USB DC 5V / 2.1AOutput ( Dalja ) : Dalja USB DC 5V / 1A Dalja USB DC 5..
1,999Leke 2,699Leke
Modeli: BASEUS
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 20000mAhPershkrimi i ProduktitEmri :  Power BankMarka : BaseusKapaciteti i baterise : 20 000 mAhPermasat e produktit : 15cm * 6.8cm * 2.5cmKoha e karikimit  full nga fast charger : 9 oreKoha e karikimit  full n..
3,299Leke 4,499Leke
Modeli: BASEUS
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAhPershkrimi i ProduktitEmri :  Power BankMarka : BaseusKapaciteti i baterise : 30 000 mAhInput ( Hyrja ) : iPhone : 5V/2.1A  input portMicro Usb : 5V/2.1A  input portType-C : 5V/2.1A  input portOutput ( Dalja ) : Dalja..
3,690Leke 4,590Leke
Modeli: MOXOM MX-PR02
Bateri e Jashtme MOXOM Power Bank 10000mAhPershkrimi i ProduktitEmri :  Power BankMarka : MOXOM MX-PR02Kapaciteti i baterise : 10 000 mAhInput ( Hyrja ) : Micro USB 5V / 2 ALighting 5V /2 AOutput ( Dalja ) : Lightning 1.5 V / 2A USB DC 5V / 2 A Funksioni :&nbs..
2,199Leke 2,699Leke
Modeli: Remax
Bateri e Jashtme Remax Power Bank 10000mAhPershkrimi i ProduktitEmri :  Power BankMarka : RemaxKapaciteti i baterise : 10 000 mAhPermasat e produktit : 13.5cm * 6.5cm * 1.5cmInput ( Hyrja ) : DC 5V / 2.1 AOutput ( Dalja ) :  DC 5V / 2.0 A Pershtatet me :&..
1,999Leke 2,599Leke
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.