MENU
Shporta

Syze Dielli

Syze Dielli te Polarizuara per Meshkuj

Modeli: Syze
Syze Dielli per Femra / Meshkuj | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019Pershkrimi i ProduktitEmri :  Syze te PolarizuaraMarka : CramiloMateriali : PC + AluminMateriali i Lentes : TACGjeresia / Lartesia e Lentes : 62mm / 45mmHapersira e Ndarjes : 13mmGjatesia e Bish..
2,999Leke 4,999Leke
Modeli: Syze
Syze Dielli per Femra / Meshkuj | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019Pershkrimi i ProduktitEmri :  Syze te PolarizuaraMarka : CramiloMbrojtje : UV400Vecori : pastrohen lehtesisht, nuk jane reflektueseReferenca : SS06Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar..
2,999Leke 4,999Leke
Modeli: Syze
Syze Dielli per Femra / Meshkuj | Syze te Polarizuara | Koleksioni 2019Pershkrimi i ProduktitEmri :  Syze te PolarizuaraMarka : CramiloMateriali : MetakMateriali i Lentes : TACGjeresia / Lartesia e Lentes : 61mm / 50mmHapersira e Ndarjes : 17mmGjatesia e Bishtit :&..
1,799Leke 2,899Leke
Modeli: Syze
Syze Dielli per Meshkuj | Syze Aviator HD te PolarizuaraPershkrimi i ProduktitEmri :  Syze HD te PolarizuaraMarka : CramiloMateriali : Alumin + MagnezGjeresia / Lartesia e Lentes : 61mm / 57mmHapersira e Ndarjes : 14mmGjatesia e Bishtit : 137mmGjeresia e Frame-it :..
2,999Leke 4,999Leke
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)