MENU
Shporta

Kujdesi Personal per Femra

Produktet e kujdesit personal per femra, cmimet me te mira per ju.

Bikutina per Floke me Onde dhe Kacurrela | Stilues Flokesh Bikutina per Floke me Onde dhe Kacurrela | Stilues Flokesh
Blerje e sigurte -40 %
Modeli: Bikutina
Bikutina per Floke me Onde dhe Kacurrela | Stilues FlokeshArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48&nb..
599Leke 999Leke
Buzekuq Mat per Femrat Buzekuq Mat per Femrat
Blerje e sigurte -63 %
Modeli: ZD
Buzekuq Mat per FemratArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa       ..
149Leke 399Leke
Buzekuq me Ngjyra te Ndryshme Buzekuq me Ngjyra te Ndryshme
Blerje e sigurte -95 %
Modeli: Buzekuq
Buzekuq me Ngjyra te NdryshmeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa     ..
149Leke 2,999Leke
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool
Blerje e sigurte -50 %
Modeli: Miss Sandy
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkoolPershkrimi i ProduktitSasia : 80 mlPermbajtja : 70 % alkoolProdhim  :  GrekArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i nj..
249Leke 499Leke
Fjongo Koke per Vajza | Aksesore per Floket Fjongo Koke per Vajza | Aksesore per Floket
Blerje e sigurte -67 %
Modeli: Fjongo Koke
Fjongo Koke per Vajza | Aksesore per FloketArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa ..
199Leke 599Leke
Freze  profesionale per thonjte Freze  profesionale per thonjte
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Alizz
Freze profesionale per thonjte Pershkrimi i ProduktitEmri : Freze  profesionale per thonjte Target : FemratBurimi : Energji elektrikeHyrja: AC 220V, 50HzDetajet :  Pajisje per heqjen e kutikulave per makikyr dhe perdikyr.Ka peshe te lehte dhe e pershtatshme per ta ..
2,499Leke 2,999Leke
Furce Pastruese per Fytyren | Furçe Dore e Vogel Furce Pastruese per Fytyren | Furçe Dore e Vogel
Blerje e sigurte -40 %
Modeli: Pastrues per Fytyren
Furce Pastruese per Fytyren | Furçe Dore e VogelArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa..
599Leke 999Leke
Furre per thonjte |UV Led Furre per thonjte |UV Led
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: Alizz
Furre per thonjte | UV Led Pershkrimi i ProduktitEmri :  Furre per thonjte Modeli : Smart nail smart 2.0Target : FemratBurimi : Energji elektrikeKoha e ndricimit : 15ledsFuqia : 24W Permasat : 210x120x80mm Detajet : Sensori infra i kuq fillon automatikisht kur..
1,499Leke 1,999Leke
Furre per thonjte |UV Led 48W Furre per thonjte |UV Led 48W
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Alizz
Furre per thonjte | UV Led 48WPershkrimi i ProduktitEmri :  Furre per thonjte Modeli : Sunshine Target : FemratBurimi : Energji elektrikeKoha e ndricimit : 30 LEDsFuqia : 48W Permasat : 15cm x 19cm x 8.5cm Detajet : Sensori infra i kuq fillon automatikish..
2,499Leke 2,999Leke
Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot Shaper Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot Shaper
Blerje e sigurte -33 %
Modeli: Hot Shaper
Kanatiere per Femra | Korse Dobesimi | Hot ShaperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :pershpejton procesin e djegies se kalorive te teperta gjate aktiviteteve sportiverrit temperaturen e trupit duke ndihmuar ne nje djersitje me te shpejteperbere nga zinxhire qe mundeson qen..
999Leke 1,499Leke
Kontur per Fytyren | Produkte Kozmetike | Makeup Kontur per Fytyren | Produkte Kozmetike | Makeup
Blerje e sigurte -43 %
Modeli: Kontur per Fytyren
Kontur per Fytyren | Produkte Kozmetike | MakeupArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa..
399Leke 699Leke
Korrektor per Syte | Produkte Kozmetike | Makeup Korrektor per Syte | Produkte Kozmetike | Makeup
Blerje e sigurte -54 %
Modeli: Korrektor per Syte
Korrektor per Syte | Produkte Kozmetike | MakeupArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa..
139Leke 299Leke
Showing 1 to 12 of 73 (7 Pages)