MENU
Shporta

GPS per Makine

GPS per Makinen Tuaj

Modeli: GPS
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ Pershkrimi i ProduktitEmri :  GPSGjatesia : 2 inchPesha : 30 grameFrekuenca : 900/ 1800/ 85000/ 1900 MHz Monitorimi : monitoron levizjen e makines ne kohe realeDetaje : GPS eshte zgjidhja perfekte per ju nese keni nevoje te gjurmoni automjetin ..
1,999Leke 2,499Leke
Modeli: GPS
GPS per Makine me Bateri te Integruar | GPS me Nderfaqe OBDPershkrimi i ProduktitEmri :  GPSNdefaqja standarte : OBDKapaciteti i baterise : 180 mAh / 3.7VPershtatet : me cdo makine me nderfaqe OBD 16 pinMonitorimi : monitoron levizjen e makines ne kohe realeInstalimi :  lehtesisht i t..
5,499Leke 7,999Leke
Modeli: ST-903
GPS per Monitorimin e Vendodhjes | Gjurmues i Sakte per Makine, Motor, Femije, Kafshe Shtepiake ose Persona me Nevoje te VecantePershkrimi i ProduktitEmri :  GPSModeli: ST-903Dimensionet : 48 x 28 x 20 mmSaktesia : 100%Kapaciteti i Baterise :  1050 mAhGjendjet : Work-Ke..
5,999Leke 7,999Leke
Mini GPS per Makinen Tuaj Mini GPS per Makinen Tuaj
Hot -38 %
Modeli: Mini GPS
Mini GPS per Makinen TuajPershkrimi i ProduktitEmri :  GPSFrekuenca : Quad-Band GSMSaktesia : 100%Baterise : bateri e integruar Pershtatet : me cdo model makine Aplikacioni i nevojshem : SinoTrackMonitorimi : monitoron levizjen e makines ne kohe realeFunksionimi :&..
4,999Leke 7,999Leke
Modeli: GPS
MINI GPS PER MAKINEN TUAJ Pershkrimi i ProduktitEmri :  GPSGjatesia : 2 inchPesha : 20 grameFrekuenca : 850/ 900/ 1800/ 1900 MHzMonitorimi : monitoron levizjen e makines ne kohe realeDetaje : GPS eshte zgjidhja perfekte per ju nese keni nevoje te gjurmoni automjetin tuaj dhe..
2,999Leke 4,999Leke
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)