MENU
Shporta

Kufje & Bokse

Kufje te te gjitha llojeve per celularin tuaj , Kufje Wireless TWS , me Bluetooth, AirPods Pro origjinal, Galaxy Buds, i7, i8, i9, i11, i12 etj...Bokse portabel me Bluetooth , JBL, Bose, Beats, QCY, Xiaomi, Ugreen etj

Model: Baseus Encok W04
Super Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04Pershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : Basesus Encok W04Lidhja : Me bluetooth versioni 5.0Koha per muzike : 3-5 oreKoha me kutine e karikimit : 20-25 oreDistanca e transmetimit : 10 metraKapaciteti i baterise : 3..
3,999Leke 4,999Leke
Model: Baseus Encok W04 Pro
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04 ProPershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : Basesus Encok W04 ProLidhja : Me bluetooth versioni 5.0Frekuenca : 20Hz -20KHzKoha standby :350 oreKoha per karikim : 1 oreKoha per muzike : 5 oreKoha me kutine e karikimit :..
4,999Leke 5,999Leke
Model: Baseus Encok W07
Super Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W07 Pershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : Basesus Encok W07Lidhja : Me bluetooth versioni 5.0Frekuenca : 20Hz - 20KHzKoha Standby : 120 oreKoha per karikim : 1.5 oreKoha per muzike : 3-4 ore (70% e volumit)Koh..
5,499Leke 6,499Leke
Model: Baseus Encok W09
Super Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09 Pershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : Basesus Encok W09Lidhja : Me bluetooth versioni 5.0Dimensionet : 55 - 45 mmFrekuenca : 20Hz - 20KHzKoha Standby : 150 oreKoha per karikim : 1- 5 oreKoha per muzike : 4..
3,499Leke 4,499Leke
Model: JBL
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear Pershkrimi i ProduktitEmri :  AltoparlantMarka : JBLLidhja : BluetoothDetaje : Produkti eshte i markes JBL dhe sheben per te degjuar muzike nepermjet telefonit . Ka nje dizanj shume te pershtatshem per tu vendosur rreth qafes tuaj dhe l..
1,999Leke 2,699Leke
Model: 136
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth SpeakerPershkrimi i ProduktitEmri :  BoksModeli : 136Lidhja : me bluetooth versioni 4.2 Koha e perdorimit : 3-5 oreKoha e karikimit : 2 oreDistanca e transmetimit : 10 metraPerdorimi : Per te degjuar muzikeKapaciteti i baterise..
1,799Leke 2,499Leke
Model: Auris K12
Boks me Bluetooth Auris K12Pershkrimi i ProduktitEmri :  BoksMarka : Auris K12Perdorimi : Per te degjuar muzikeVecori : Super BassMaterial cilesor dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne f..
799Leke 1,099Leke
Model: AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI  Y500Pershkrimi i ProduktitEmri :  BoksMarka : AWEI Y500Suporton : Bluetooth / AUX / karte TF2Vecori : Permban edhe opsion telefonate dhe mundeson lidhjen e dy pajisje njekohesisht .Material cilesor dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdoru..
2,699Leke 3,599Leke
Model: Cigii S11B
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless SpeakerPershkrimi i ProduktitEmri :  BoksMarka : CigiiModeli : S11BLidhja : me bluetooth Dimensionet : 138 mm x 250 mmFuqia Output :10WDistanca e transmetimit : 10 metraPerdorimi : Per te degjuar muzike, ka funksionin edhe si FM radio, A2DP..
3,899Leke 4,499Leke
Model: Gibox G008
Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless SpeakerPershkrimi i ProduktitEmri :  BoksMarka : GiboxModeli : G008Lidhja : me bluetooth versioni 5.0Dimensionet : 160 mm x 80 mm X 220 mmFuqia Output :8WFrekuenca : 100 Hz - 18KHzDistanca e transmetimit : 10 metraKapaciteti i baterise : 1800 mA..
1,699Leke 2,199Leke
Model: H6
Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless SpeakerPershkrimi i ProduktitEmri :  BoksModeli : H6Lidhja : me bluetooth versioni 4.1 Koha e perdorimit : 2 oreMemorie : 32 GBDistanca e transmetimit : 10 metraPerdorimi : Per te degjuar muzikeKapaciteti i baterise : 1200 mAhVecori :..
1,999Leke 2,999Leke
Model: H855
Boks me Bluetooth H855Pershkrimi i ProduktitEmri :  BoksModeli : H855Lidhja : me bluetooth versioni 4.1 Koha e karikimit : 2.5 oreNderfaqja e karikimit : Micro USBPerdorimi : Per te degjuar muzikeKapaciteti i baterise : 1500 mAhVecori : Super BassPerfshihet : Boksi dhe ..
2,399Leke 3,199Leke
Showing 1 to 12 of 85 (8 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.