MENU
Shporta

Printer

Model: Kabell Printeri
Kabell per Printerin 150cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Kabell PrinteriGjatesia : 150 cmNgjyra : BluDetaje : Kablli per printerin realizon lidhjen e printerave, skanerave dhe pajisjeve te tjera lehtesisht me njeri tjetrin me porte USB B. Eshte i pershtatshem me USB 1.0 , USB 1.1 dhe U..
299Leke 949Leke
Model: HP
Printer Lazer Bardhe e Zi HPPershkrimi i ProduktitEmri :  PrinterMarka : HPTeknologjia e printimit : me LazerRezolucioni : 1200 x 1200 dpiKapaciteti i memories : 64 MBKapaciteti i hyrjes : mbi 150 fleteKapaciteti i daljes : 100 fleteShpejtesia e printimit : 20 faqe/ minPortat : H..
13,499Leke 14,499Leke
Model: XEROX
Printer Lazer Bardhe e Zi XEROXPershkrimi i ProduktitEmri :  PrinterMarka : Xerox Teknologjia e printimit : me LazerRezolucioni i imazhit : 1200 x 1200 dpiKoha e printimit : 8.5 sekondaShpejtesia e printimit : 20 faqe/ minCikli i printimit : 15 000 imazhe/ muajPerm..
9,699Leke 10,699Leke
Model: HP
Printer Lazer me Ngjyra HPPershkrimi i ProduktitEmri :  PrinterMarka : HP Teknologjia e printimit : me LazerRezolucioni i printimit : 600 x 600 dpiKapaciteti i daljes : 50 fleteEkrani ( Display ) : LEDVecori : Perfekte per shtepi, zyre etj .Artikulli eshte i ri, i ..
22,499Leke 23,499Leke
Model: Samsung
Printer Lazer me Ngjyra SamsungPershkrimi i ProduktitEmri :  PrinterMarka : Samsung Teknologjia e printimit : me LazerDimensionet : 38.2 x 21.1 x 30.9 cmKapaciteti i memories : 64 MBVoltazhi : 290 WLidhja : me Wi-FiArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe..
20,599Leke 21,599Leke
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.