MENU
Shporta

Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning

Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
I Ri -38 %
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning
Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning

Kufje Origjinale Apple per iPhone 11 Pro Max me porte Lightning


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Marka : Apple

Connector : Lightning

Perputhet : me te gjitha pajisjet qe suportojne sistemin iOS.

Detaje : 

Produkti eshte i markes Apple, cilesia origjinale dhe pershtatet per modelet iPhone/ iOS si iPhone, iPad dhe iPod Touch.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
2,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Apple
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.