MENU
Shporta

Kufje SBOX Te Bardha pa mikrofon | KUFJE SBOX HS-736W

Kufje SBOX Te Bardha pa mikrofon | KUFJE SBOX HS-736W
Kufje SBOX Te Bardha pa mikrofon | KUFJE SBOX HS-736W
-23 %
Kufje SBOX Te Bardha pa mikrofon | KUFJE SBOX HS-736W
Kufje SBOX Te Bardha pa mikrofon | KUFJE SBOX HS-736W
Kufje SBOX Te Bardha pa mikrofon | KUFJE SBOX HS-736W

Kufje SBOX Te Bardha pa mikrofon HS-736W


Pershkrimi i Produktit

Emri : Kufje SBOX

Modeli : HS-736W

Ngjyra : E Bardhe

Konektori : 3.5 mm

Voltazhi Standart i Operimit : 4.5 V

Fuqia Maximale : 100 mW

Ndjeshmeria e Altoparlantit : 105 dB plus-minus 3 dB

Frekuenca : 20 - 20 000 Hz

Madhesia e driver-it : 40 mm

Gjatesia e kabllit : 1.2 m

Detaje : Kufje per kompjuter, smartphone dhe gaming, jane te pershtatshme per lojra dhe per te degjuar muzike.

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HS-736W
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.