KONDICIONER ECO PLUS 9000 BTU

Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

More views

KONDICIONER ECO PLUS 9000 BTU


Gjendja: Magazine

Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.Kjo game produkti dallohet per permasat kompakte dhe te lehta duke shmangur problemet e hapësirës dhe duke plotësuar kërkesat e rehatisë.Njësitë e jashtme janë inte...


58,999Leke


Porosit me whatsapp

Tags: KONDICIONER ECO PLUS 9000 BTU

Kondicionerët MAXA me gaz R32 sigurojnë performancë të lartë me kosto më të ulët.

Kjo game produkti dallohet per permasat kompakte dhe te lehta duke shmangur problemet e hapësirës dhe duke plotësuar kërkesat e rehatisë.

Njësitë e jashtme janë inteligjente, të forta dhe të lehta për t'u instaluar. Ato kanë një niveli te ulët te zhurmës dhe nivel te lartë te energjisë. Një trajtim i veçantë kimik shkembyesit garanton një rezistencë të jashtëzakonshme ndaj shumë kushtetve te vështira atmosferike.


Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 48 oreve

Siguria     | Blerje e sigurt.


KARAKTERISTIKAT ECO PLUS


Gaz ekologjik

Dc inverter

Dimensione kompakte

Ekran Led

Ventilim silencioz

Klasi energjitik A +++

Shpejtesi e rregullueshmeSKEDA TEKNIKE

Kapaciteti i ftohjes:

3,2 (0,6~3,6) kW

2.7 (0.5~ 3.0) frig/hx1000

10,9 (2,0~12,2) BTU

Energjia qe perthith 

0,9 (0,1~1,4) kW

Rryma qe perthith   

4.5 A

S.E.E.R

6,1  A++

Kapaciteti i ngrohjes:

3,4 (0,6~4,4) kW

2.9 (0.5~3.7 ) frig/h x1000

11,5 (2,0~15,0) BTU

Energjia qe perthith 

0,9 (0,1~1,5) kW

Rryma qe perthith 

4,4 A

S.C.O.P.mesatar 

4,0  A+

S.C.O.P. në ngrohje 

5,1 - A+++

Kompresor

rrotullues

Furnizimi me energji elektrike

V~,Ph,Hz  230, 1, 50

Fluksi i ajrit

550/430/300 m³/h

Presion i zhurmës: 

I brendshëm: 42/37/35/28 dB(A)

I jashtëm:  52 dB(A)

Temperatura e jashtme te punes

-15/+43°C

Lloji i gazit dhe sasia

R32  /g  650

Gjatesia  e tubacioneve   

20 m

Disniveli midis njesive   

10 m 

Lidhjet e gazit                

3/8 9.35 inch

Lidhjet hidraulike         

1/4 6.35  inch

Shkruaj nje recension

Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

Ekran Origjinal per Samsung Galaxy A7 2016
Zbritje
New
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy J6 2018
Zbritje
New
Konvertues Scart-Rca
Zbritje
New

299Leke 399Leke

Konvertues Scart-Rca

Varse per meshkuj Gold
Zbritje
New

999Leke 1,999Leke

Varse per meshkuj Gold

Byrzylyk per meshkuj ROUTE 66
Zbritje
New
Multimeter digital automatik AC dhe DC
Zbritje
New
USB Wifi Adapter
Zbritje
New

999Leke 1,499Leke

USB Wifi Adapter

Mbrojtese per gjurin gjate aktiviteteve sportive
Zbritje
New
Set Mbrojtese per gjurin-pajisje ortopedike
Zbritje
New