MENU
Shporta

Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket

Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket
-20 %
Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket

Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Pjaster Flokesh

Marka : ENZO

Modeli : EN-119

Ekrani : LCD

Fuqia : 45 W - 55W

Temperatura : 550-950 grade celcius

Funksioni : per te realizuar floke te drejta dhe me onde / kacurrela

Pershtatet : me te gjitha tipet e flokeve

Pesha : 0.5 kg

Detaje : 

Produkti eshte i markes Enzo dhe realizon shtrirjen per te gjitha tipet e flokeve. Gjithashtu Pjasteri Enzo te mundeson edhe stilizimin e flokeve me onde duke e bere kete nje produkt te shumekerkuar nga klientet.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,399Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: ENZO
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.