MENU
Shporta

XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB

XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB
XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB
XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB
XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB
-9 %
XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB
XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB
XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB
XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB
XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB

XIAOMI REDMI NOTE 8 | Smartphone | RAM 4/6 GB | Memorie 64/128 GB 

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Xiaomi

Sistemi Operativ: Android 9.0 (Pie)

Dimensionet : 158.3 x 75.3 x 8.4 mm

CPU (Proçesori ) : Octa-Core (4x 2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver )

RAM/ Memorie : 4GB /  64GB ; 6GB /  64GB ; 6GB /  128GB

Karta Grafike : Adreno 610

Ekrani ( Dispaly ) : IPS LCD 6.3 inch

Rezolucioni : 1080 x 2340 pixels

Kamera : 48MP, 8MP, 2MB, 2MP / 13MP

Kapaciteti i baterise : 4000 mAh

Garancia : 12 muaj nga Aksesore.al

Asistence Teknike : 24 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
26,499Leke
28,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Redmi Note 8
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.