Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Specifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.


Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 48 oreve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Karakteristikat dhe specifikimet
Fizikisht, Smartphone Xiaomi Redmi Note 8 duket i shkëlqyeshëm me një trup plastik dhe një gotë në pjesën e përparme. Telefoni është krijuar mirë nga ekspertët me sipërfaqe maksimale të ekranit dhe përfundim elegant të ngjyrave. Zgjedhje me dy ngjyra ka atje me telefonin - Crystal Green dhe Crystal Blue.
Dimensionet fizike dhe pesha e Xiaomi Redmi Note 8 janë përkatësisht 158.3 x 75.3 x 8.4 mm dhe 190g.

OS dhe procesori

Si zakonisht, Xiaomi përsëri vjen me sistemin më të fundit operativ Android 9.0 Pie me MIUI 10 .  Ajo vjen me disa aplikacione të para-instaluar si Chrome, Google Play Store dhe disa të tjera.
Nga ana tjetër, chipset përfshin procesorin okta-core të Qualcomm Snapdragon 665.  Eshtë përpunuar në teknologji 10nm. Së bashku, GPU ka kartelë Graphike Adreno 610 për të mbështetur proceset.
Ekrani Smartphone Xiaomi Redmi Note 8 mbulon një ekran me prekje FHD + IPS 6.39 inç.  Ajo siguron 81,7% ekran ndaj trupit dhe raporti 2340x1080p.  Raporti i aspektit dhe densiteti i pikselave janë 19.5: 9 dhe 409 PPI.
RAM dhe ROM Lojërat e ruajtjes kanë tre zgjedhje për përdoruesit. Redmi Note 8 vjen me zgjedhje ruajtjeje 4 GB / 64GB, 6GB / 64GB dhe 6 GB / 128 GB. Më tej, ai gjithashtu mbështet 256 GB microSD.
aparat fotografik Për fotografinë, Redmi siguron një set-kat kamer në pjesën e pasme, i cili përfshin 48 MP sensor kryesor, 8 MP ultrawide, makro 2MP dhe 2 MP thellësi.  Ana e përparme përfshin një kamerë selfie 13 MP me karakteristika HDR dhe Panorama.

Bateria
Centrali elektrik i Xiaomi Redmi Note 8 paketon një bateri jo të lëvizshme Li-Po 4000 mAh Li-Po me mbështetje të shpejtë të karikimit 18W.

Shkruaj nje recension

Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

Printer Lazer Me Ngjyra HP
Zbritje
New

22,490Leke 23,490Leke

Printer Lazer Me Ngjyra HP

Printer Lazer Me Ngjyra Samsung
Zbritje
New

20,590Leke 21,590Leke

Printer Lazer Me Ngjyra Samsung

Bateri Per Xiaomi Redmi 5 Plus BN44
Zbritje
New
Printer Lazer Bardhe E Zi HP
Zbritje
New

13,490Leke 14,490Leke

Printer Lazer Bardhe E Zi HP

Printer Lazer Bardhe E Zi Xerox
Zbritje
New

9,690Leke 10,700Leke

Printer Lazer Bardhe E Zi Xerox

Ngrohese Elektrike Aeroterm TC-TP2000
Zbritje
New
UPS Per Kompjuter 1500VA
Zbritje
New

15,600Leke 16,990Leke

UPS Per Kompjuter 1500VA

UPS Per Kompjuter Index 1050 VA
Zbritje
New

8,590Leke 9,690Leke

UPS Per Kompjuter Index 1050 VA

UPS Per Kompjuter 1250VA
Zbritje
New

10,200Leke 11,990Leke

UPS Per Kompjuter 1250VA