MENU
Shporta

Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W

Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
-10 %
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W

Adaptor POE-24-24W  24V 24W 1A


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor PoE

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : POE-24-24W

Voltazhi Output : 24VDC@1.0A

Porta LAN Gigabit : Jo

Funksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdoren me Ubiquiti TOUGHCable, ata mundesojne tokezim dhe mbrojtje nga rreziku per te ndihmuar kunder shkarkimeve elektrostatike (ESD).


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
3,499Leke
3,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: POE-24-24W
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.