MENU
Shporta

Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm

Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm
-29 %
Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm

Fishe Karikimi Baseus Android Type-C Fast Charger 200cm


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fishe Karikimi

Marka : BASEUS

Gjatesia : 200 cm

Detaje : 

Produkti eshte i markes Baseus, USB ne Type-C te cilin e suportojne te gjitha modelet Android te gjenerates se fundit si psh: Samsung Galaxy S8, S9, Note 8/9, Xiaomi etj.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
499Leke
699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.