MENU
Shporta

Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech

Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech
Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech
Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech
Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech
-31 %
Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech
Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech
Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech
Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech
Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech

Tastiere dhe Mouse me Wireless A4 Tech 


Pershkrimi i Produktit

Emri : Tastiere & Mouse

Modeli : A4 Tech 

Tipi : Wireless 2.4 GHz

Distanca e Komunikimit : 10-15 metra

Jetegjatesia e Baterise : 12 muaj

Sistemi Operativ : Windows XP/ VISTA/ 7/  8/ 8.1/ 10 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: A4 Tech
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.