MENU
Shporta

Kuti Foto Studio per Foto Profesionale

Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
-30 %
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale
Kuti Foto Studio per Foto Profesionale

Kuti Foto Studio per Foto Profesionale


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kuti Foto Studio

Dimensionet : 30cm x 23cm x 22cm

Fuqia : 3.5W

Materiali : PVC

Drita LED : 20 te tilla

Pesha : 307 grame

Deshironi te realizoni foto profesionale per biznesin tuaj ?

Kutia Foto Studio eshte zgjidhja perfekte e koheve te fundit per realizimin e fotove profesionale !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
4,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kuti Foto Studio
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.