MENU
Shporta

Antene Wireless airMAX Airgrid M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AGHP-5G27

Antene Wireless airMAX Airgrid M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AGHP-5G27
Antene Wireless airMAX Airgrid M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AGHP-5G27
-15 %
Antene Wireless airMAX Airgrid M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AGHP-5G27
Antene Wireless airMAX Airgrid M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AGHP-5G27
Antene Wireless airMAX Airgrid M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AGHP-5G27

Antene airMAX CPE AGHP-5G27 Airgrid M5 27 dBi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene airMAX CPE Airgrid M5

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : AGHP-5G27

Frekuenca : 5 GHz

Shpejtesia : 100+ Mbps

Rreze : 30+ km

Funksioni : Sistemi komplet antene dhe radio te integruar mundeson zgjidhje me performance te larte dhe kosto te ulet nepermjet teknologjise wireless.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
11,499Leke
13,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AGHP-5G27
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.