MENU
Shporta

Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120

Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
-12 %
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna LAP-120

Antene Lite AP airMAX LAP-120 Sector 5Ghz 120º


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene airMAX Lite AP

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli :  LAP-120

Frekuenca : 5 GHz

Shpejtesia : 450+ Mbps

Porta : (1) 10/100/1000 Ethernet Port

Funksioni : Pajisja eshte nje pike aksesi me peshe shume te lehte, qe mundeson performance te larte me nje cmim ekonomik. Ajo perfshin nje antene 2x2 MIMO dhe komunikon me shume pajisje CPE ne nje zone mbulimi 120 grade.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
14,999Leke
16,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: LAP-120
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.