MENU
Shporta

Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne

Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne
Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne
Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne
Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne
-12 %
Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne
Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne
Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne
Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne
Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne

Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings Throne


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karrige Gaming

Modeli : Kings Throne

Dimensionet : 73cm x 31.5cm x 56cm

Detajet : 

  • jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafes
  • rregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje te rehatshme 
  • komforte
  • e konturuar per frymarrje

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
14,999Leke
16,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kings Throne
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.