MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Awei G30BL

Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
-19 %
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL
Kufje me Bluetooth Awei G30BL

Kufje me Bluetooth Awei G30BL 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Marka : Awei G30BL

Perdorimi : Per te degjuar muzike, folur gjate vrapimit, sporteve te ndryshme etj.

Pershtatet : Android, iPhone/iOS

Koha e karikimit full : 2 ore

Koha kur degjon muzike : 6 ore

Koha per bisede telefonike : 8 ore

Standby( pa perdorur kufjet) : 200 ore

Material Cilesor dhe Rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,199Leke
2,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Awei G30BL
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.