MENU
Shporta

Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti

Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
-24 %
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti

Router Xiaomi Mi 4A Gigabit 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Router

Marka : XIAOMI Mi 4A

Versioni : Gigabit

Detaje : 

Produkti eshte i markes Xiaomi, versioni Gigabit dhe siguron nje mbulim te qarte te wireless-it ne cdo skaj te ambjentit tuaj.

Vecori te Router-it Mi 4A Gigabit : 

  • kapaciteti i memories 128MB
  • suporton 2 band frekuencash 2.4GHz dhe 5GHz me shpejtesine 1167 Mbps
  • pajisur me 4 antena te jashtme
  • i integruar me amplifikator fuqie dhe amplifikues zhurme
  • mundeson menaxhimin e rrjetit permes aplikacionit MiWiFi ne AppStore/ PlayStore .
  • material plastik


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,999Leke
6,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Mi 4A
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.