Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Mikrofon  Parabolik per te degjuar zerin deri ne 300 metra

Së fundi është e mundur që ju të dëgjoni tingujt e çdo volumi ne distanca të mëdha dhe madje edhe të regjistroni ato në mënyrë të qetë. Një efekt pothuajse i çuditshëm, siç e përjetoni për herë të parë! Kjo është bërë e mundur nga gjenerata më e re e një sistemi të amplifikimit të zërit të teknologjisë elektronike të rregullueshme dhe të kontrollueshme individualisht. Ky sistem lejon eliminimin më të madh të mundshëm të zhurmave shqetësuese të sfondit përmes përdorimit të një teknologjie të sofistikuar të antenave parabolike. Vetëm ato valë akustike që janë në shënjestër konfiskohen, bashkohen dhe përqendrohen në mikrofon. Kufjet e furnizuara lidhen me amplifikatorin e zërit dhe sigurojnë mbrojtje shtesë kundër zhurmave shqetësuese të sfondit.Një tërheqje e veçantë është mundësia e regjistrimit deri në 12 sekonda të tingujve digjitale duke shtypur një buton . Natyrisht ekziston mundësia e lidhjes së një regjistruesi të jashtëm  për kohëzgjatje më të gjata. Edhe devijimet më të vogla të drejtimit të disa gradave mund të ndikojnë negativisht në rezultat ose të pamundësojnë amplifikimin e zërit.Kjo pajisje është e përbërë nga pjesë plastike lehtë dhe në këtë mënyrë bën vërejtje gjatë periudhave të gjata një eksperiencë të lehtë dhe të rehatshme! Pesha e tij e lehte dhe nyja e formuar ergonomikisht jane me avantazh te madh kur synohen objektet me lëvizje te shpejte me lehtesi te pazakonshme! Vetëm disa dylbi janë më të rënda! Prandaj çdo vëzhgues afatgjatë duhet të ketë këtë pajisje!Kujdes:Dëgjimi i personave të tretë pa pëlqimin e tyre nuk lejohet dhe prandaj ndonjëherë është e dënueshme! Për më tepër, kjo është për shkak të ndjeshmërisë së pajisjeve që nuk rekomandohet për ta përdorur atë në vende me zhurmë të forta (p.sh. në qytet me zhurmë trafiku)!
Furnizimi me energji: Bateri 9V (nuk përfshihen)
Gama e frekuencave të dëgjimit dhe të zbatuar: 100Hz deri në 10kz
Diametri parabolik i pasqyrës: 207mm
Vëzhgimi i integruar monocular 10x25mm, me syze të kthyeshëm nga gome indiane për përdoruesit e spektakleve
Kufje dhe kabllo lidhëse të përfshirë12 sekonda memorie dixhitale të integruar
Pesha: 440gMax.
Distanca efektive: 100 metra

Specifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 


Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt. 
Shkruaj nje recension

Shenim: HTML nuk lejohet!
    Keq           Mire

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

Ekran per samsung galaxy s8 me korniza
Zbritje
New
Mbrojtëse per Samsung S9
Zbritje
New

499Leke 999Leke

Mbrojtëse per Samsung S9

Bateri Baseus Per iPhone 8
Zbritje
New

1,599Leke 1,999Leke

Bateri Baseus Per iPhone 8

Bateri Per Xiaomi Mi A2 Lite
Zbritje
New

999Leke 1,599Leke

Bateri Per Xiaomi Mi A2 Lite

Bateri Per Xiaomi Mi A1
Zbritje
New

999Leke 1,599Leke

Bateri Per Xiaomi Mi A1

Bateri Basues per iPhone 6s plus
Zbritje
New

1,599Leke 1,999Leke

Bateri Basues per iPhone 6s plus

Bateri Basues per iPhone 6 plus
Zbritje
New

1,599Leke 1,999Leke

Bateri Basues per iPhone 6 plus

Bateri Baseus Per iPhone 8 plus
Zbritje
New

1,899Leke 1,999Leke

Bateri Baseus Per iPhone 8 plus

Bateri Baseus Per iPhone 7
Zbritje
New

1,599Leke 1,999Leke

Bateri Baseus Per iPhone 7