Adaptor PoE 48V 24W 0.5A Gigabit | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-48-24W-G
-10 %
Adaptor POE-48-24W-G 48V 24W 0.5A Gigabit
Pershkrimi i Produktit
Emri :  Adaptor PoE
Prodhuesi : Ubiquiti Networks
Modeli : POE-48-24W-G
Voltazhi Output : 48VDC@0.5A
Porta LAN Gigabit : PO
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h
Pagesa        ||||CASH
Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve
Siguria     | Blerje e sigurt.
Shkruaj nje pershtypje
Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499 Lekë
3,899 Lekë
  • Gjendja: In Stock
  • Modeli: POE-48-24W-G
Dergoja nje miku
PRODUKTE NE OFERTE
2,499 Lekë 3,299 Lekë
3,499 Lekë 3,999 Lekë
-25 % Nuk ka gjendje
Tharese Flokesh Remlngton Re-2022 5000W | Stilues per FloketPershkrimi i ProduktitEmri :  Tharese FlokeshMarka : Remlngton Burimi ..
Makine Rroje Elektrike 3 in1 DSP  Makine Rroje Elektrike 3 in1 DSP
-25 % Nuk ka gjendje
499 Lekë 899 Lekë
199 Lekë 399 Lekë
299 Lekë 399 Lekë
Kase per Mbajtjen e Hardisk Intenso 500GB 2.5" USB 3.0Pershkrimi i ProduktitEmri :  KaseFunksioni :I përshtatshëm për kompjutera deskto..
699 Lekë 999 Lekë
Xiaomi Wireless MousePershkrimi i ProduktitEmri :  MouseMarka : XiaomiLidhja: WirelessDimensionet : 110mm x 60mm x 35mmConnec..
699 Lekë 2,199 Lekë
999 Lekë 1,499 Lekë
999 Lekë 1,299 Lekë
Kaldaje Pelleti Bering Plus 12 kW Pershkrimi i Produktit Emri :  Kaldaje PelletiMarka : Bering Plus 12 kW Fuqia nominale..