MENU
Shporta

Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera

Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
-44 %
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera
Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera

Mikro Kamera Endoskop me Kabell Fleksibel | Mini Camera


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mikro Kamera

Gjatesia e kabllit : 1.5 m, 2.0m

Rezolucioni : 640 x 480

Niveli kunderujit : IP67

Drita : perfshin 6 drita LED te bardha

Sistemi i pershtatshem : Android

Kendi i shikimit : 70 grade

Distanca e fakusimit : 1.2 - 3.2 inch

Perfshin : Endoskope, pasqyre, mbajtese te vogel, magnet dhe manualin e perdorimit.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
3,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Endoskop
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.