MENU
Shporta

Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable

Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable
Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable
Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable
Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable
I Ri -33 %
Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable
Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable
Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable
Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable
Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable

Fishe Karikimi Baseus ne forme U per iPhone | U-shaped Mobile Game Cable


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fishe Karikimi

Marka : BASEUS

Gjatesia : 100 cm

Dalja: 2.4 A

Vecori: pershtatet per te gjitha modelet iPhone, iPad dhe perdoret gjate kohes qe luani lojra.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
799Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.