MENU
Shporta

Termometer Dixhital me Infrared per Femije

Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
-24 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije
Termometer Dixhital me Infrared per Femije

Termometer Dixhital me Infrared per Femije 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Termometer

Funksioniet kryesore : 

  • Matese e Temperatures - vendoseni termometrin tek balli dhe mbajeni butonin e shtypur per nje sekonde dhe ne kete menyre realizoni te gjithe procesin me vetem nje buton
  • Grumbullon te dhenat automatikisht
  • Fiket automatikisht - ne momentin qe nuk perdoret fiket pas 12 minutash


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
2,499Leke
3,299Leke
  • Stock: Vjen gjendje per 2-3 dite
  • Model: Termometer
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.