MENU
Shporta

Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC

Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC
-8 %
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC

Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kompjuter 

Marka : HP

Modeli : HP ProDesk 600 G1 SFF

Dimensionet : 14.9'' x 13.3''x 3.95'' 

Sistemi Operativ : Windows 7 Professional 64 bit

CPU (Proçesori ) / Shpejtesia : Core i5-4570 / 3.2 GHz

Karta Grafike : Intel HD Graphics 4600

Teknologjia e Memories: DDR3 SDRAM

RAM : 8GB 

Hard-Disk : 500 GB


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
25,899Leke
27,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HP ProDesk 600 G1
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.