MENU
Shporta

Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601

Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Vetem Online -7 %
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601

Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601

                     


Pershkrimi i Produktit

Emri: Monitorues

Marka: VB601

Display: 2inch

Kamera: 320x240p

Kapaciteti baterise: 540mAh

Frekuenca e transmetimit: ISM 2400-2483.5MHz

Jetegjatesia e baterise :Deri ne 8 ore ne modalitetin VOX.

Vecori: 

  • Mbeshtetje e shume gjuheve (anglisht, frengjisht, spanjisht, italisht, gjermanisht)
  • Berthamat e integruara ne kete baby monitor mund te ndihmojne prindin te ngushelloje prindi femijen nderkohe qe bie ne gjume.
  • Qendroni te informuar per temperaturen e dhomes se femijes gjate gjithe dites pa shqetesime.
  • Baby Monitor me Audio midis kameres dhe monitorimit, mund te flisni me femijen tuaj.
  • Nuk ka nevoje te ngarkoni baterine per monitorim gjate gjithe nates ne modalitetin Vo

Detaje: VB601 eshte nje sistem radio qe perdoret per te degjuar nga distanca te konsiderueshme tingujt e krijuar nga nje foshnje. Ky monitor audio perbehet nga nje njesi transmetuese, e pajisur me mikrofon dhe kamera e vendosur prane femijes. Ai transmeton tinguj dhe video me vale radio ne nje njesi marrese me nje altoparlant dhe nje ekran LCD te mbajtur nga afer ose prane personit qe kujdeset per foshnjen.

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurtShkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,499Leke
6,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Monitorues VB601

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.