MENU
Shporta

Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A

Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A
Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A
Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A
-40 %
Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A
Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A
Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A
Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A

Karikues per iPhone,Samsung, Xiaomi, Huawei Fast Charger 5V 3A


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues

Detaje : 

Produkti mundeson nje karikim shume te shpejte te modeleve iPhone, Xiaomi, Huawei etj. Karikuesi Fast Charger ka nje porte dalese Type-C dhe maksimumi i fuqise dalese arrin ne 5V 3A.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
899Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.