Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE
Seti permban:
 • 1 x Rregjistrues HD 
 • 2 x 2 Megapixel 3.6mm kamera rrjeti per jashte dhe brenda
 • 1 x Aplikacioni per smartphone (iDMSS)
 • 1 x PC software (PSS)
 • Web support for Internet Explorer
 • 2 x 20m CAT5 camera connection cables
 • 1 x LAN network cable
 • 1 x USB mouse
 • 1 x fasheta
Këto grupe kamera sigurie ofrojnë cilësi të shkëlqyeshme të imazhit!
A keni ndonjë dyshim? Na telefononi dhe ne do t'ju bindim me demo tonë online; 042253169
Natyrisht ka shumë mundësi, dëshira juaj nuk është atje, na telefononi ose na dërgoni një e-mail, ne do të bëjmë një kuotë konkuruese për ju!

A keni nevojë për ndihmë?
Natyrisht ne kemi mbështetje telefonike me teknikë me eksperiencë të lartë në fushën e mbikëqyrjes me video. Ky grup përfshin 1 orë suport  brenda 3 muajsh nga blerja! 
Bli Tani 

Shkruaj nje recension

Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

Produkte te reja

Xham Mbrojtes Privacy Per iPhone XS MAX
Zbritje
New
Xham Mbrojtes Privacy Per iPhone XR
Zbritje
New
Xham Mbrojtes Privacy Per iPhone X
Zbritje
New
Xham Mbrojtes Privacy Per iPhone 7 Plus
Zbritje
New
Xham Mbrojtes PrivacyPer iPhone 7
Zbritje
New
Bateri per Alcatel OneTouch 5056D
Zbritje
New

2,099Leke 2,999Leke

Bateri per Alcatel OneTouch 5056D

Robot Per Djem
Zbritje
New

1,299Leke 1,999Leke

Robot Per Djem

Kukull Per Vajza
Zbritje
New

1,299Leke 1,999Leke

Kukull Per Vajza

Parfum Per Meshkuj Salvace
Zbritje
New

249Leke 399Leke

Parfum Per Meshkuj Salvace