MENU
Shporta

Video Projektor Acer X1123H

 Video Projektor Acer X1123H
 Video Projektor Acer X1123H
 Video Projektor Acer X1123H
-4 %
 Video Projektor Acer X1123H
 Video Projektor Acer X1123H
 Video Projektor Acer X1123H
Video Projektor Acer X1123H

Video Projektor ACER X1123H


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Video Projektor

Modeli : ACER X1123H

Teknologjia : DLP ( Digital Light Processing )

Ndricimi : 3600 ANSI Lumens

Rezolucioni : 800 x 600

Tingulli : 3 W

Llampa : 190 W

Kontrast : 20.000 :1

Formati : 4:3 Native, 16:9 compatible

Vecori: Jetegjatesi normale/ ekonomike/ ekstreme


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
57,399Leke
59,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: ACER
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.