MENU
Shporta

Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung

Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung
Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung
Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung
Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung
Vetem Online -33 %
Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung
Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung
Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung
Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung
Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes i telefonit celular me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung

Mbeshtetes telefoni , tableti WEMISS me silikon | Mbeshtetes me silikon i pajtueshem me iPhone 12/12 Max / 12 Max pro / Samsung Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbajtese Celulari

Pershtatet : me te gjitha modelet smarphone

Dizanji : model gjeometrik tre-dimensional

Vecori : vend i rezervuar per mbajtjen e celularit

Detajet :

Mbajtesi i mbeshtetesit te telefonit celular eshte i pajtueshem me te gjithe telefonat inteligjente 4-8 inç në kasat e telefonit, si iPhone 12/12 mini / 12 pro max / 11 Pro / XS Max /, Galaxy S10 + / S10e / S10 / S9 + / S9 / S8 + / S8 / S7 / Shënim 10/9/8, LG, Google Pixel, Nexus etj.
I qendrueshem dhe kunder gervishtjeve  i bere nga aliazh alumini me cilesi te larte, mbajtesi per tryeze qendron me nje baze dhe shufer te perforcuar per te mbajtur pajisjet tuaja ne menyre te qendrueshme.
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
599Leke
899Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Smartphone
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.