MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth SBOX me Mikrofon| KUFJE SBOX EP-BT-218

Kufje me Bluetooth SBOX  me Mikrofon| KUFJE SBOX EP-BT-218
Kufje me Bluetooth SBOX  me Mikrofon| KUFJE SBOX EP-BT-218
Kufje me Bluetooth SBOX  me Mikrofon| KUFJE SBOX EP-BT-218
-9 %
Kufje me Bluetooth SBOX  me Mikrofon| KUFJE SBOX EP-BT-218
Kufje me Bluetooth SBOX  me Mikrofon| KUFJE SBOX EP-BT-218
Kufje me Bluetooth SBOX  me Mikrofon| KUFJE SBOX EP-BT-218
Kufje me Bluetooth SBOX me Mikrofon| KUFJE SBOX EP-BT-218

Kufje me Bluetooth SBOX me Mikrofon EP-BT-218


Pershkrimi i Produktit

Emri : Kufje SBOX

Modeli : EP-BT-218

Kontroll ne Distance : Po

Frekuenca Bluetooth : 2400 Hz - 2483,5 MHz

Distanca e Transmetimit : 10 m

Kapaciteti i Baterise : 60 mAH

Koha e Pritjes : 80 hrs

Koha per te Folur/Degjuar Muzike : 5 hrs

Koha e Karikimit : 2 hrs

Materiali : Plastik

Detaje : Kufje per kompjuter, smartphone dhe gaming, jane te pershtatshme per lojra, per te degjuar muzike, dhe per thirrje audio dhe video.

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: EP-BT-218
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.