MENU
Shporta

Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen

Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
-38 %
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen

Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per Makinen


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Pasqyre per Makine

Madhesia e ekranit : 7.0 Inch 

CPU (Procesor) : QuadCore

Rezolucioni i kameres : 

  • kamera para 12MP 1920 x 1080 pixels
  • kamera mbrapa 8MP 720 x 480 pixels

Kendi i kameres :

  • kamera para 170 grade
  • kamera mbrapa 140 grade

Kapaciteti i baterise : 300-450 mAh

Lentet :

  • kamera para - full 6 glasses me vizionin e nates
  • kamera mbrapa - 4 llampa LED per vizionin e nates

Suporton : touch screen dhe vizioni per naten

Vecori : On / Off realizohet ne menyre automatike, rregjistrim automatik me sensor levizje 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,199Leke
6,799Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Pasqyre me Kamera per Makine
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.