MENU
Shporta

Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente

Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
-12 %
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente
Orë Smart Samsung | SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente

Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente 

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  SmartWatch 

Marka : Samsung Gear Fit 2

Detaje : 

Produkti eshte i markes Samsung, cilesia origjinale dhe ju mundeson zhvillimin e sporteve, fitness dhe veprimtarive te ndryshme nderkohe qe telefoni juaj qendron ne shtepi. Samsung Watch Gear Fit 2 Pro rregjistron automatikisht cdo aktivitetin tuaj si psh: tenis, basketboll, futboll apo kercime te ndryshme.

Gjithashtu ka edhe disa funksione te tjera shtese si: sherben si mates per rrahjet e zemres, gjurmon vendodhjen tuaj me anen e GPS qe ka te instaluar dhe ju lejon te degjoni muzike nepermjet WiFi ose ne modalitetin Offline me anen e programit Spotify.

Samsung Watch nje produkt lehtesisht praktik dhe i domosdoshem ne jeten e perditshme ! 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
14,999Leke
16,999Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: Samsung Gear Fit 2 Pro
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.