MENU
Shporta

Mbeshtetese Krahu per Makine

Mbeshtetese Krahu per Makine
Mbeshtetese Krahu per Makine
Mbeshtetese Krahu per Makine
-17 %
Mbeshtetese Krahu per Makine
Mbeshtetese Krahu per Makine
Mbeshtetese Krahu per Makine
Mbeshtetese Krahu per Makine

Mbeshtetese Krahu per Makine 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mbeshtetese Krahu

Dimensionet : 34cm (gjatesia) x 11cm (gjeresia) x 16cm (lartesia)

Ngjyra : e zeze

Materiali : lekure

Perdoret : ne 4 stinet e vitit

Cilesia : cilesi e larte

Pesha : 350 grame

Pershtatet : me 95% temodeleve te makinave


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,499Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Mbeshtetese Krahu
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.