MENU
Shporta

Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese Celulari

Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese Celulari
Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese Celulari
Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese Celulari
-55 %
Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese Celulari
Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese Celulari
Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese Celulari
Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese Celulari

Mbajtese UniversaleTelefoni per Makine | Mbajtese CelulariPershkrimi i Produktit

Emri :  Mbajtese per Telefonin 

Tipi : Universale

Rrotullimi : me 360 grade Celcius

Pershtatet : me te gjitha modelet e celulareve

Vecori : permban ngjitese per ta vendosur ne makine

Perfshire : mbajtese, koke shtese dhe manual per perdorimin


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
699Leke
1,549Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Universale
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.