MENU
Shporta

Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente

Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
-30 %
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente
Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente

Smartwatch per Meshkuj / Femra me Karte SIM, Kamera | Ore Inteligjente

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartwatch

Kamera : 1.3 MP

Madhesi e ekranit : 1.54 inch 

Kapaciteti i Baterise : 300 - 450 mAh

Rezolucioni : 240 x 240 pixels

RAM : < 128 MB

Memorie/ ROM : 128 MB

Pershtatet : Android versioni 4.2 e siper

Suporton : Karte SIM te çdo operatori telefonik .

Materiali i rripit: Xhel Silikoni

Materiali i kases: Fiber Karboni

Detaje : .

Smartwatch per Femra/ Meshkuj ka disa funksione:

  • Realizoni telefonata dhe u pergjigjeni atyre!
  • Shkembeni mesazhe zanore dhe voice call ne cdo moment !
  • Njoftoheni per cdo mesazh te ardhur ne telefonin tuaj !
  • Perfshin edhe funksione te tjera si : alarm, calendar,llogaritjet, gjurmues , camera, whatsapp, facebook dhe perdorimin e shume aplikacioneve te tjera !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Smartwatch
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.