MENU
Shporta

Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm

Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
-14 %
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm

Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Dyshek me Ajer

Modeli : Intex

Dimensionet : 191 x 99 x 25 cm

Detaje : 

Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje valvul e cila e shfryn me shpejtesi.

Paloset shume shpejt dhe pothuajze nuk ze fare vend ne valinxhen tuaj te udhetimit. Materiali eshte cilesor me teknologjine fiber tech, i qendrueshem dhe i papershkrueshem nga uji.

Ne pjesen e siperme te tij eshte i bute dhe pengon rreshqitjen .


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
3,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Intex
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.