MENU
Shporta

Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display

Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
-20 %
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display

Google Chromecast G2  Wireless WiFi Display


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Google Chromecast

Modeli : G2

Detaje : 

Google Chromecast G2 eshte display receiver WiFi qe lidhet me porten HDMI te TV-se tuaj mundesuar nga nje kabllo USB. Mjafton te perdorin smartphone, kompjuterin tuaj si nje telekomande dhe arrini te aksesoni video nga Youtube, Hulu, Spotify, Netflix, Google Play Store dhe shume e shume sherbime te tjera.

Karakteristikat : 

  • video HD qe transmeton nga cloud
  • tingulli 2.4 / 5 GHz WiFi me sistem antenash adaptive
  • pasqyrimi i ekranit nga Android dhe laptope
  • standart per pajisjet Android, iPhone, iPad, Mac, Windows, Chromeback

Me Google Chromecast G2 ju arrini te shijoni cdo gje qe ndodhet ne celularin tuaj ne nje ekran TV !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Google Chromecast G2
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.