MENU
Shporta

Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19

 Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19
 Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19
 Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19
-62 %
 Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19
 Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19
 Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19
Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19

Adaptor Lexues Karte MicroSD Type-C OTG YHL-19


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Modeli : YHL-19

Output ( Dalja ) : USB & Type-C

Funksioni : Transmeton te dhena nga karta MicroSD dhe ka funksion te dyfishte si USB dhe si OTG.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
499Leke
1,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: YHL-19
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.