MENU
Shporta

Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris

Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris
-29 %
Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris
Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris

Adaptor Audio OTG USB ne Micro USB Auris


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Marka : Auris

Detaje : 

Produkti eshte nje adaptor OTG i cili konverton hyrjen femer USB ne Micro USB duke e bere te pershtatshme per samsung S8, S9, Note 8/9, Xiaomi etj

Materiali cilesor dhe rezistent ! Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
249Leke
349Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AURIS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.